نشاسته آمیلوم
یکشنبه , دی ۲۱ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته تاپیوکا / سایت فروش انواع نشاسته تاپیوکا قنادی

سایت فروش انواع نشاسته تاپیوکا قنادی

فروش انواع نشاسته تاپیوکا تایلندی از طریق مجموعه نشاسته آمیلوم آغاز شده است. نشاسته تاپیوکا مورد استفاده در صنایع قنادی را می توانید با قیمت مناسب به صورت مستقیم از وارد کننده اصلی خریداری نمایید.

اگر به دنبال خرید نشاسته برای قنادی و شیرینی پزی هستید باید بگوییم که به سایت درستی سر زده اید!

نشاسته تاپیوکا یا کاساوا چیست

منابع تامین نشاسته مورد نیاز انسان غلات و گیاهان مختلف می باشند، یکی از آن ها که بسیار مورد استقبال مصرف  کننده قرار گرفته است گیاه کاساوا می باشد. این گیاه که در مناطق با رطوبت بالا و آب و هوای شرجی رشد می کند منبع غنی و خوبی از نشاسته می باشد. به همین دلیل فروش انواع نشاسته تاپیوکا در سراسر دنیا از رونق خوبی برخوردار می باشد.
نشاسته معمولا در دانه ها و یا ریشه غلات ذخیره می شود که در مورد کاساوا باید گفت که ریشه های بزرگ و حجیم این گیاه محل ذخیره شدن نشاسته است.

فروش انواع نشاسته تاپیوکا

معمولا ریشه ها را پس از برداشت به کارخانه انتقال می دهند و بعد از طی کردن مراحلی همچون سورتینگ و شست و شو آن ها را له کرده و به آرد تبدیل می کنند. آرد به دست آمده را کاساوا و یا تاپیوکا می نامند.
ماده اصلی برای تولید هر نشاسته آرد می باشد بنابراین از آرد کاساوا برای تولید نشاسته تاپیوکا بهره می برند. نشاسته تولید شده در کارخانه در به صورت خام می باشد که می توان اصلاحاتی بر روی آن انجام داد و به نشاسته اصلاح شده یا مودیفاید تبدیل نمود.

فروش انواع نشاسته تاپیوکا قنادی

صنایع تولید کیک و شیرینی از جمله مصرف کننده های بزرگ نشاسته می باشند. استفاده از نشاسته در تولید این محصولات باعث بهبود بافت خمیر و همچنین بالا بردن زمان ماندگاری محصول می شود.

فروش انواع نشاسته تاپیوکا

در تولید کیک و شیرینی می توان از انواع نشاسته استفاده نمود که انتخاب نشاسته بر عهده تولید کننده آن محصول می باشد. در لیست زیر به عنوان نمونه چند مورد از این محصولات و نشاسته مورد استفاده در آن ها نام می بریم:

  • نشاسته گندم فوق تصفیه در تولید انواع باسلوق (راحت الحلقوم)
  • نشاسته گرانولی گندم در تولید فالوده
  • نشاسته ممتاز گندم در تولید کیک و کلوچه
  • نشاسته ذرت در تولید باقلوای استانبولی
  • نشاسته تاپیوکا در تولید نان های شیرینی

مصارف بالا فقط بخشی از کاربرد های نشاسته در قنادی و شیرینی پزی می باشد.

محصولات عرضه شده در مجموعه نشاسته آمیلوم

مجموعه نشاسته آمیلوم به صورت تخصصی در زمینه تولید و واردات انواع نشاسته خوراکی و صنعتی فعالیت می کند. همان طور که گفته شد یکی از زمینه های استفاده از نشاسته در قنادی و شیرنی پزی می باشد که شما عزیزان می توانید نشاسته تاپیوکا مورد نیاز برای این منظور را از این مجموعه تهیه نمایید.

فروش انواع نشاسته تاپیوکا

دیگر نشاسته های عرضه شده در این مجموعه عبارتند از:

  • انواع نشاسته گندم خوراکی، صنعتی و دامی
  • انواع نشاسته ذرت خوراکی و صنعتی
  • انواع نشاسته تاپیوکا خام و اصلاح شده
  • انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی

این محصولات شامل تولیدات ایرانی و وارداتی می باشند که هر کدام با بالا ترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب به شما مصرف کننده گرامی ارائه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش عمده نشاسته تاپیوکا

آیا می دانید نشاسته تاپیوکا چه نوع نشاسته ای می باشد و چه نوع کاربردی …