نشاسته آمیلوم
شنبه , دی ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته سیب زمینی / فروش فوق العاده پودر نشاسته سیب زمینی در ایران

فروش فوق العاده پودر نشاسته سیب زمینی در ایران

پودر نشاسته سیب زمینی مورد نیاز خود را از این سایت تهیه نمایید. نشاسته سیب زمینی در انواع خوراکی و صنعتی تولید می شود و مجموعه نشاسته آمیلوم با فروش مستقیم انواع نشاسته سیب زمینی پودری، در اینترنت فعالیت می کند.

قصد خرید پودر نشاسته سیب زمینی را دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است در ادامه با ما همراه شوید.

انواع نشاسته سیب زمینی

سیب زمینی حاوی مقادیر زیادی نشاسته در خود می باشد که باعث شده به عنوان یکی از منابع اصلی تامین نشاسته مورد نیاز انسان شناخته شود. نشاسته سیب زمینی در کارخانه در انواع مختلف تولید می شود. انواع نشاسته خوراکی و صنعتی به صورت خام و اصلاح شده از این دسته می باشند.

پودر نشاسته سیب زمینی

هر کدام از نشاسته های ذکر شده کارایی و کاربرد مخصوص به خود را دارند، به عنوان مثال نشاسته سیب زمینی خام در صنعت غذا و نشاسته پری ژلاتینه سیب زمینی که نوعی نشاسته اصلاح شده است در صنعت چسب سازی بیشترین کاربرد را دارند.
نشاسته های پودری معمولا به صورت کیسه ای به بازار عرضه می شوند. این کیسه ها از نوع دو لایه و در حجم ۲۵ کیلوگرم می باشند.

خرید پودر نشاسته سیب زمینی

خرید انواع نشاسته پودری سیب زمینی در کنار دیگر نشاسته های تولید شده در ایران در مجموعه نشاسته آمیلوم به سادگی امکان پذیر است.
این مجموعه به عنوان نماینده فروش انحصاری کارخانه نشاسته همدان، محصولات این واحد صنعتی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به بازار عرضه می کند. اگر مصرف کننده نشاسته سیب زمینی در حجم عمده هستید و به دنبال خرید از تولید کننده اید کافیست تا با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

خرید عمده نشاسته سیب زمینی

آیا خریداری نشاسته سیب زمینی هستید؟ آیا می دانید بهترین و تازه ترین تولیدات نشاسته …