نشاسته آمیلوم
جمعه , دی ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته پری ژلاتینه / تولید بهترین نشاسته گندم پری ژلاتینه

تولید بهترین نشاسته گندم پری ژلاتینه

نشاسته گندم پری ژلاتینه در این سایت به فروش می رسد. این نشاسته اصلاح شده در صنایع مختلف کاربرد بسیاری زیادی دارد و اگر شما مصرف کننده نشاسته گندم پری ژلاتینه هستید می توانید محصول مورد نیاز خود را از این سایت تهیه نمایید.

آیا در مورد نشاسته پری ژلاتینه اطلاعاتی دارید؟ آیا قصد خرید این محصول را دارید؟ از کاربرد این نشاسته در صنعت خبر دارید؟ در ادامه با ما همراه باشید.

نشاسته پری ژلاتینه چیست

نشاسته از قبل ژلاتینه شده یا در اصطلاح پری ژلاتینه حاصل پخته شدن و خشک شدن کربوهیدرات های موجود در اغلب غلات می باشد. به صورت ساده تر می توان این گونه گفت که این محصول نوعی نشاسته پخته شده و خشک شده است که از اغلب نشاسته های خام مانند گندم، ذرت و سیب زمینی به دست می آید.
خاصیت اصلی نشاسته پری ژلاتینه حل شدن آن در آب سرد می باشد.

نشاسته گندم پری ژلاتینه

خواص نشاسته پری ژلاتینه چیست

خاصیت اصلی نشاسته پری ژلاتینه حل شدن سریع آن در آب سرد (بر خلاف سایر نشاسته ها) می باشد. همین موضوع سبب ایجاد کارایی های مخصوص به این نشاسته شده است و باعث شده تا آن را نشاسته سرد نیز بنامند.

کاربرد نشاسته پری ژلاتینه چیست

از این نشاسته در هر محصوی که نیاز به حل شدن نشاسته در آب سرد داشته باشیم می توان استفاده کرد. معمولا در پخت دو مرحله ای انواع نان های حجیم از این نشاسته بهره می برند. این نشاسته در حالی باعث افزایش ویسکوزیته خمیر می شود که نیاز به دادن گرما به خمیر نداریم. خاصیت ایجاد سریع ویسکوزیته در این نشاسته باعث شده تا در تولید انواع کیک و پودینگ از آن استفاده شود.
نشاسته پری ژل همچنین در حفظ رطوبت و در محصولات منجمد در حفظ ثبات یخ زدگی آن ها موثر می باشد.

نشاسته گندم پری ژلاتینه

خرید بهترین نشاسته گندم پری ژلاتینه

خرید انواع نشاسته پری زلاتینه در مجموعه نشاسته آمیلوم در جریان می باشد. نشاسته پری ژلاتینه در سه نوع گندم، ذرت و سیب زمینی تولید می شود و مجموعه نشاسته آمیلوم به عنوان نماینده فروش انحصاری آن ها فعالیت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش نشاسته گندم به قیمت کارخانه

فروش نشاسته گندم از طریق نمایندگی فروش به قیمت مصوب کارخانه آغاز شد. فروش بدون …