نشاسته آمیلوم
دوشنبه , دی ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / اخبار منتخب / فروش آنلاین نشاسته گندم شهدینه آران

فروش آنلاین نشاسته گندم شهدینه آران

فروش نشاسته شهدینه آران در اینترنت آغاز شد. این نشاسته با کیفیت را که از مرغوب ترین آرد گندم تهیه می شود می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه از این سایت تهیه نمایید.

در ادامه با ما باشید تا کمی بیشتر از محصولات کارخانه شهدینه آران صحبت کنیم.

شرکت نشاسته شهدینه آران

کارخانه شهدینه آران در دهه ۷۰ شمسی در استان اصفهان فعالیت خود را آغاز نموده است. با گذشت زمان و تقاضای بیشتر بازار، این گروه صنعتی با گسترش کارخانه و افزایش حجم تولید محصولات خود توانست پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان در صنایع مختلف باشد.

کارخانه شهدینه آران اصفهان با تولید محصولات با کیفیت علاوه بر تامین نیاز نشاسته گندم داخل کشور، در امر صادرات این محصول به خارج از کشور نیز موفق عمل نماید. در جدول زیر حجم نشاسته صادر شده به کشور های دیگر تا مهر ماه سال ۱۳۹۷ از مبدا شیراز را مشاهده می کنید:

حجم (کیلوگرم) ارزش ریالی ارزش دلاری
۴۷۹,۸۶۶ ۱۳,۹۵۷,۷۹۱,۸۱۶ ۳۳۱,۹۷۳

انواع نشاسته شهدینه آران اصفهان

کارخانه شهدینه آران اصفهان تولید انواع نشاسته گندم را در دستور کار خود قرار داده است. نشاسته های تولید شده در این کارخانه را می توان در لیست زیر نام برد:

  • نشاسته فوق تصفیه گندم
  • نشاسته درجه ۲ یا دامی
  • گلوتن فعال

همچنین در زمینه تولید انواع نشاسته اصلاح شده، این کارخانه می تواند مطابق با درخواست مشتری به صورت سفارشی اقدام به تولید نشاسته اصلاح شده نماید.

فروش نشاسته شهدینه آران

امروزه خرید و فروش اینترنتی به صورت چشمگیری در بین مردم در حال گسترش می باشد به همین دلیل فروش نشاسته شهدینه آران به صورت آنلاین و از طریق اینترنت نیز انجام می شود.
چنانچه شما از مصرف کنندگان این پودر ارزشمند هستید و یا قصد صادرات این نشاسته را به کشور های دیگر دارید می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت این محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

صادرات نشاسته ذرت ایرانی به کشورها

صادرات نشاسته ذرت ایرانی به کشورهای دیگر آغاز شده است. این محصول در کارخانه های …