نشاسته آمیلوم
پنج شنبه , مرداد ۲ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته ذرت / قیمت آنلاین عمده نشاسته ذرت ایرانی

قیمت آنلاین عمده نشاسته ذرت ایرانی

نشاسته ذرت ایرانی به صورت آنلاین و با قیمت مناسب در بازار خرید و فروش می شود. این نشاسته با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای مراکز پخش و مصرف کنندگان بسیار مناسب می باشد.

آشنایی با نشاسته ذرت

نشاسته ذرت از انجام فرآیند های مختلف بر روی دانه های ذرت ایجاد می شود و با استفاده دستگاه های مخصوص صنعتی این محصول به دست می آید، نشاسته ذرت مانند نشاسته های دیگر غلیظ کننده می باشد. در واقع نشاسته ذرت آرد سفید رنگی می باشد که در انواع سوپ و دسر و … استفاده می گردد.

نشاسته ذرت ایرانی

تفاوت نشاسته ذرت و آرد ذرت

نشاسته ذرت طی فرآیندی از دانه های ذرت استخراج می شود و باعث غلظت غذا و شیرینی نیز می گردد و آرد ذرت از آسیاب نمودن دانه های خشک ذرت ایجاد می گردد که به رنگ های مختلف سفید و زرد می باشد و برای خمیرها نیز استفاده می گردد ولی نشاسته ذرت در رولت و کیک استفاده می گردد همچنین برای لطافت کیک نیز استفاده می شود.

انواع نشاسته ذرت

  1. نشاسته ذرت خوراکی
  2. نشاسته ذرت خام
  3. نشاسته ذرت صنعتی
  4. نشاسته ذرت اصلاح شده

نشاسته ذرت ایرانی

فروشگاه اینترنتی نشاسته ذرت ایرانی

نشاسته ذرت دارای بافت خاصی می باشد که با کیفیت بسیار عالی در فروشگاه اینترنتی ارائه و به فروش می رسد. مرغوب ترین نشاسته ذرت با تضمین کیفیت که رونق بسیار زیادی دارد در فروشگاه اینترنتی ارائه و به فروش می رسد.

یکی از تامین کنندگان نشاسته ذرت نیزدر کل کشور فروشگاه اینترنتی نشاسته ذرت می باشد که با درجه کیفی بسیار مناسبی محصولات خود را به صورت فله ای و بسته بندی ارائه و به فروش می رساند.

نشاسته ذرت ایرانی

مصرف کنندگان بدون هیچ واسطه ای می توانند نشاسته ذرت را از فروشگاه اینترنتی خریداری و تهیه نمایند. بهترین نشاسته ذرت در بین مردم کشور بسیار محبوب می باشد که با کیفیت منحصر به فرد و قیمت منصفانه برای شما متقاضیان و هموطنان گرامی با وزن های مختلف و بسته بندی های بهداشتی در فروشگاه اینترنتی پخش می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی ارزانترین نشاسته ذرت خام

فروش نشاسته ذرت خام از طریق این سایت انجام می شود. نشاسته ذرت خام به …