نشاسته آمیلوم
یکشنبه , دی ۲۸ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته الوند / سایت خرید نشاسته سیب زمینی ایرانی

سایت خرید نشاسته سیب زمینی ایرانی

نشاسته سیب زمینی ایرانی در این سایت به فروش می رسد. کارخانه الوند به عنوان تنها تولید کننده نشاسته سیب زمینی در ایران محصولات خود را از طریق این سایت به فروش می رساند. انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی را می توانید از طریق این مجموعه خریداری نمایید.

اگر خریدار نشاسته سیب زمینی ایرانی به صورت عمده هستید در ادامه با ما همراه باشید.

تولید نشاسته سیب زمینی در ایران

سابقه تولید نشاسته در ایران به حدود دهه ۴۰ شمسی باز می گردد. تولید نشاسته در ابتدا با نشاسته گندم آغاز شد و تعداد کمی کارخانه در این زمینه شروع به فعالیت کردند.
کاربرد زیاد نشاسته در صنعت غذایی باعث شد تا نیاز به تولید دیگر نشاسته ها احساس شود. در همین رابطه تولید نشاسته از ذرت و همچنین سیب زمینی شروع شد. تولید نشاسته ذرت با احداث کارخانه ها در استان های مختلف آغاز شد و در حال حاضر در اکثر استان ها شاهد فعالیت این کارخانه ها هستیم.

سایت خرید نشاسته سیب زمینی ایرانی

اما تولید نشاسته سیب زمینی به دلیل پیچیده بودن فرآیند تولید و همچنین بالا بودن هزینه احداث کارخانه کمی با تاخیر انجام شد. در اواخر دهه ۷۰ کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در استان همدان با نام تجاری الوند شروع به فعالیت کرد.

کارخانه نشاسته سیب زمینی ایرانی

صنایع تبدیلی الوند همدان با تولید انواع نشاسته سیب زمینی در ایران به عنوان تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه شناخته می شود به همین دلیل نشاسته سیب زمینی الوند را نشاسته سیب زمینی ایرانی می نامند.
تولید این کارخانه شامل انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی، صنعتی و اصلاح شده می باشد که در صنایع مختلف کاربرد های مخصوص به خود را دارند.

نشاسته سیب زمینی ایرانی

خرید نشاسته سیب زمینی الوند

محصولات کارخانه نشاسته الوند همدان به صورت عمده در بازار به فروش می رسند. مجموعه نشاسته آمیلوم به عنوان نماینده فروش مستقیم کارخانه نشاسته الوند فعالیت می کند.
خرید نشاسته با قیمت مصوب کارخانه و به صورت مستقیم و بدون واسطه از مزایای خرید از این مجموعه می باشد. اگر شما نیز جزو مصرف کنندگان این پودر ارزشمند می باشید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

تولیدی نشاسته سیب زمینی الوند درجه یک مورد تایید

سیب زمینی سرشار از نشاسته بوده و مصرف نشاسته آن بیشتر در صنایع تولیدی و نوع خوراکی این نشاسته نیز در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. در ایران شرکت های مخ