نشاسته آمیلوم
سه شنبه , دی ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته گندم / صادر کننده نشاسته گندم به کشور عراق

صادر کننده نشاسته گندم به کشور عراق

صادر کننده و تولید کننده نشاسته گندم در ایران همواره تلاش می کند تا محصولی با کیفیت و مرغوب را به کشور عراق صادر کند. کشور عراق در همسایگی ایران قرار دارد و به عنوان یکی از بازار های خوب نشاسته گندم شناخته می شود.

نشاسته گندم چیست؟

از جمله غلاتی که به وفور در دسترس انسان قرار دارد و منبع بسیار خوبی از کربوهیدرات و نشاسته می باشد. گندم رتبه اول برداشت در سراسر دنیا را بین غلات مختلف دارد. در ایران نیز زمین های زیادی زیر کشت گندم قرار دارند.

نشاسته گندم از جمله موادی است که از آرد گندم به دست می آید. این پودر سفید رنگ به عنوان ماده اولیه در بسیاری از صنایع غذایی و غیر غذایی کاربرد دارد.

انواع نشاسته گندم صادراتی

نشاسته گندم

در کارخانه های تولید کننده نشاسته، این محصول در انواع مختلف تولید می شود. صادر کننده نشاسته معمولا ۴ نوع نشاسته تولید می کند:

  • نشاسته فوق تصفیه یا درجه ۱
  • نشاسته پودری ممتاز یا درجه ۲
  • نشاسته گرانولی یا گل
  • نشاسته درجه ۳ یا دامی

با توجه به این که تولید نشاسته گندم در ایران به خوبی انجام می شود، کشور های همسایه بازار بسیار خوبی برای این محصول به شمار می روند.

صادر کننده نشاسته گندم

کارخانه نشاسته گل یاس مشهد به عنوان یکی از قدیمی ترین واحد های تولید نشاسته در ایران با داشتن تجربه طولانی در امر تولید و فروش نشاسته در بازار ایران آمادگی دارد تا نشاسته مورد نیاز واحد های تولیدی کشور های همسایه را تامین کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش نشاسته گندم به قیمت کارخانه

فروش نشاسته گندم از طریق نمایندگی فروش به قیمت مصوب کارخانه آغاز شد. فروش بدون …

دیدگاهتان را بنویسید