نشاسته آمیلوم
یکشنبه , دی ۲۸ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته سیب زمینی / پخش مستقیم بهترین نشاسته سیب زمینی

پخش مستقیم بهترین نشاسته سیب زمینی

پخش نشاسته سیب زمینی به صورت مستقیم و بدون واسطه در این سایت انجام می شود. انواع نشاسته سیب زمینی ایرانی و وارداتی را می توانید به صورت عمده از مجموعه نشاسته آمیلوم تهیه نمایید.

نشاسته سیب زمینی در صنعت کارایی بسیار زیادی دارد، آیا شما خریدار نشاسته سیب زمینی هستید؟ از قیمت این محصول آگاهی دارید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این محصول با شما صحبت کنیم.

تولید نشاسته سیب زمینی

نشاسته از غلات مختلف به دست می آید. عمده این غلات شامل ذرت، گندم و سیب زمینی می باشند که استخراج نشاسته از آن ها متداول تر می باشد البته غلات دیگری مانند کاساوا، برنج و یا لوبیا نیز منابعی از نشاسته محسوب می شوند.

پخش نشاسته سیب زمینی

تولید نشاسته از سیب زمینی به کمک دستگاه های با تکنولوژی بالا و فناوری جدید صورت می گیرد و این پروسه نسبت به تولید سایر نشاسته ها کمی پیچیده تر می باشد به همین دلیل است که تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته سیب زمینی در دنیا کمتر از کارخانه های نشاسته گندم و یا ذرت می باشد.

انواع نشاسته سیب زمینی

نشاسته سیب زمینی در انواع مختلفی تولید می شوند. خاصیت اساسی نشاسته ایجاد قوام در خمیر مورد نظر می باشد اما مقدار قوام به وجود آمده در نشاسته های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد.
در بعضی شرایط ممکن است مصرف کننده نیاز داشته باشد تا نشاسته با قدرت حل شوندگی بالاتری داشته باشد، در این موارد کاربرد نشاسته های اصلاح شده مشخص می شود. نشاسته های اصلاح شده یا مودیفاید از همان نشاسته های خام به دست می آیند اما در کارخانه و پس از طی کردن مراحل مختلف که به پختن نیز معروف است خواص آن ها اصلاح می شود.

پخش نشاسته سیب زمینی

نشاسته های اصلاح شده در بازار توسط کد های مختلف شناخته می شوند.

نشاسته سیب زمینی ایرانی یا وارداتی

تولید نشاسته سیب زمینی در ایران در کارخانه الوند همدان انجام می شود. این کارخانه به عنوان تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه شناخته شده است. تولیدات کارخانه نشاسته الوند علاوه بر تامین نیاز بازار داخل، به کشور های همسایه نیز ارسال می شوند.
علاوه بر نشاسته ایرانی، انواع نشاسته سیب زمینی وارداتی در ایران قابل تهیه می باشند. از جمله این نشاسته ها می توان به برند های cargill، KMC و Birkamidon اشاره نمود. این نشاسته ها محصول کشور های اروپایی مانند آلمان، هلند و دانمارک می باشند. کیفیت نشاسته های وارداتی نیز بسیار بالا ولی قیمت آن ها نسبت به نمونه ایرانی بالاتر می باشد.

مرکز پخش نشاسته سیب زمینی در ایران

پخش نشاسته سیب زمینی در ایران از طریق مراکز فروش این محصول انجام می شود. مجموعه نشاسته آمیلوم به عنوان نماینده انحصاری فروش نشاسته سیب زمینی الوند همدان فعالیت می کند. این مجموعه همچنین با فروش مستقیم انواع نشاسته سیب زمینی وارداتی با برند های مطرح اروپایی تلاش می کند تا نیاز مصرف کننده داخلی را به این ماده بر طرف نماید.
چنانچه قصد خرید نشاسته سیب زمینی را دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

خرید عمده نشاسته سیب زمینی

آیا خریداری نشاسته سیب زمینی هستید؟ آیا می دانید بهترین و تازه ترین تولیدات نشاسته …