خرید نشاسته گندم مخصوص صادرات

خرید نشاسته گندم از طریق اینترنت نیز انجام می شود. کارخانه نشاسته گندم با تولید محصولات با کیفیت توانسته است محصولات خود را در بازار کشور های همسایه نیز به فروش برساند.

انواع نشاسته گندم

نشاسته گندم از آرد گندم به دست می آید و در طی مراحل تولید انواع مختلفی از آن به دست می آید. به طور کلی نشاسته گندم به دو صورت پودری و گرانولی تولید می شود که نوع پودری خود در دو نوع پودر فوق تصفیه شده و پودر ممتاز تولید می شود.
انواع نشاسته خام، اصلاح شده و دامی نیز در مجموعه نشاسته های پودری قرار می گیرند. پس به صورت کلی نشاسته های تولید شده در اغلب کارخانه های تولید نشاسته گندم به صورت زیر می باشد:

  1. نشاسته گرانولی
  2. نشاسته پودر فوق تصفیه
  3. نشاسته پودر ممتاز
  4. نشاسته دامی

نشاسته گندم شهدینه آران

نشاسته گندم تولید شده در کارخانه نشاسته حاصل سال ها تجربه کارشناسان و درسن اندر کاران این مجموعه می باشد. استفاده از دانش روز و تجربه نیرو های متخصص باعث شده تا محصولات این کارخانه دارای کیفیتی مثال زدنی و منحصر به فرد باشند. بد نیست کمی در مورد محصولات این کارخانه توضیح دهیم:

نشاسته خوراکی

نشاسته های خوراکی شامل انواع نشاسته فوق تصفیه، ممتاز و گرانولی می باشند. عمده نشاسته تولید شده در کشور ما نیز نشاسته گندم خوراکی است که از این محصول در صنایع غذایی و غیر غذایی استفاده های زیادی می کنند.

نشاسته صنعتی

این نشاسته همان نوع پودری می باشد که در برخی از پارامتر ها با آن تفاوت دارد. مهم ترین تفاوت این نشاسته یکنواخت تر بودن ویسکوزیته ایجاد شده توسط آن می باشد. از کاربرد های محصول فوق می توان به صنایع تولید کاغذ و مقوا، آهار دهی پارچه و تولید انواع چسب اشاره کرد.

صادرات نشاسته گندم

کیفیت بالا و قیمت مناسب باعث شده تا خرید نشاسته گندم توسط کارخانه ها و تجار دیگر کشور ها نیز انجام شود. تیم صادراتی مجموعه نشاسته آمیلوم با تجربه کافی در زمینه صادرات، همیشه در خدمت شما عزیزان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما