نشاسته آمیلوم
دوشنبه , دی ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته خوراکی / خرید آنلاین بهترین نشاسته گندم خوراکی

خرید آنلاین بهترین نشاسته گندم خوراکی

نشاسته گندم خوراکی و صنعتی مورد نیاز خود را می توانید از مجموعه نشاسته آمیلوم تهیه نمایید. انواع نشاسته به قیمت کارخانه و به صورت مستقیم به شما عزیزان ارائه می شود.

در کشور ما تولید نشاسته گندم به دلیل فراوانی بیشتر ماده اولیه آن که آرد گندم است در حجم بیشتری نسبت به دیگر نشاسته ها قرار دارد. اگر شما مصرف کننده عمده و یا خریدار این محصول هستید در ادامه این مقاله با ما باشید.

انواع نشاسته تولید شده در کشور

ایران در زمینه تولی نشاسته های مختلف در میان کشور های منطقه جایگاه بسیار خوبی دارد. تولید نشاسته در کشور ما ابتدا با نشاسته گندم آغاز شد. در حدود سال های ۱۳۲۰ نشاسته گندم به صورت سنتی و در کارگاه ها تهیه می شد اما با گذست زمان و وارد شدن دستگاه های مختلف و پیشرفته این صنعت مکانیزه شده و حجم محصولات تولید شده بالاتر رفت.

نشاسته گندم خوراکی

در ادامه صنعت نشاسته ایران شاهد تولید نشاسته از ذرت و سیب زمینی بود و این روند تا به همین زمان ادامه داشته است. نشاسته های تولید شده در ایران از کیفیت بالایی برخوردار هستند و علاوه بر بازار داخل کشور ما شاهد صادرات آن ها به دیگر کشور های منطقه هستیم.

تفاوت نشاسته خوراکی و صنعتی در چیست

انواع نشاسته در کارخانه تولید می شود که اگر بخواهیم یک دسته بندی کلی از آن ها داشته باشیم باید دو دسته نشاسته صنعتی و نشاسته خوراکی را نام ببریم.

نشاسته گندم خوراکی

همان طور که از این نام گذاری مشخص است کاربرد نشاسته های خوراکی در زمینه غذایی بوده و کاربرد نشاسته های صنعتی نیز در صنعت غیر غذایی می باشد. این دو دسته در تمامی شاخصه های موجود برای نشاسته تا حد بسیار زیادی یکسان هستند و تفاوت اصلی آن ها فقط در میزان آلودگی آن ها می باشد.
نشاسته های با کاربرد دارویی نیز در دسته بندی خوراکی قرار دارند اما میزان آلودگی آن ها صفر می باشد.

عرضه و خرید نشاسته گندم خوراکی

نشاسته محصولی است که خود به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولات بسیار زیاد دیگری استفاده می شود بنابراین به صورت عمده و در حجم بالا به بازار عرضه می شود. هر تولید کننده برای تهیه مواد اولیه مورد نیاز خود به کارخانه و یا نماینده فروش آن مراجعه می کند تا محصول را با مناسب ترین قیمت و با شرایط بهتری خریداری نماید، مجموعه نشاسته آمیلوم به عنوان عامل فروش مستقیم نشاسته گندم خوراکی در اینترنت فعالیت می کند.
در هر کجای کشور که هستید می توانید نشاسته مورد نیاز خود را به صورت عمده و مستقیم از این مجموعه خریداری کرده و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان عمده نشاسته ذرت خوراکی

تولید کنندگان نشاسته ذرت انواع نشاسته با کیفیت و مرغوب را تولید کرده و به …