نشاسته آمیلوم
دوشنبه , مرداد ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته اصلاح شده / پخش عمده انواع نشاسته اصلاح شده

پخش عمده انواع نشاسته اصلاح شده

انواع نشاسته های اصلاح شده با چه نام هایی در بازار عرضه می شوند؟ و هر کدام از این نشاسته ها چه ویژگی ها و کاربردهایی دارند؟

نشاسته های اصلاح شده نشاسته هایی هستند که به دلیل کاربردهای ویژه ای که از آنها انتظار می رود خواص شان به صورت غیر طبیعی و توسط کارشناسان مربوطه تغییر داده شده است. از انواع این نشاسته اغلب به منظور بهبود کیفیت فیزیکی محصولات استفاده می شود. انواع نشاسته های اصلاح شده عباتند از:

  • نشاسته های کاتیونیک
  • نشاسته های فسفاته
  • نشاسته های اکسید شده
  • نشاسته استری شده
  • نشاسته استری شده
  • نشاسته پری ژلاتینه شده

پخش نشاسته اصلاح شده

انواع این نشاسته ها از خواص ویژه ای برخوردارند و درنتیجه کاربردهای ویژه ای نیز دارند. اما به طور کلی می توان گفت که به منظر بهبود کیفیت مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد انواع نشاسته اصلاح شده

کاربرد نشاسته کاتیونیک: این نوع نشاسته جهت محافظت و نگهداری الیاف و رنگدانه های کاغذ در صنعت کاغذ سازی مورد استفاده قرار می گیرد که در نهایت نتیجه کار تولید کاغذی با استحکام کافی در برابر پارگی و مقاومت در برابر تا خوردگی می باشد. همچنین نشاسته های کاتیونیک با عنوان امولسیفا جهت ایجاد خاصیت ضد آبی در کاغذ های آهار زنی و چسب زنی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. و برای ایجاد خاصیت انباشتگی و لخته کنندگی نیز در صنعت تصفیه و پالایش سنگ معدن هم مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد نشاسته فسفاته: این نوع نشاسته مونو فسفاته به این جهت که پایداری بسیار خوبی را بعد از رفع انجماد دارد در صنایع غذایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و برای تهیه عصاره منجمد گوشت، کرم و خامه منجمد کیک به عنوان تغلیظ کننده برای استفاده به سایر نشاسته های موجود در بازار برتری دارد.
برای کاربردهای غیر غذایی و برای دیگر صنایع از این نوع نشاسته می توان به عنوان اتصال دهنده بین قالبهای فلزی و نیز برای استحکام در برابر تاشدگی و بهبود مشخصات ویژه در کاغذ سازی و برای آهار زنی و چسب زنی در صنعت نساجی و همچنین برای تصفیه آلومینیوم از سنگ معدن بوکسیت و ساخت دترژنت ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پخش نشاسته اصلاح شده

کاربرد نشاسته اکسید شده: در پرداخت پارچه و آهار زنی در صنعت نساجی، برای ساختو تولید مواد عایق کاری و تخته های دیواری و لباسشویی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد نشاسته استری شده: در صنایع غذایی تولید انواع سوپ، غذای کودک، کنسرو سازی و همچنین در صنایع نساجی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد نشاسته استری شده: کاربرد گسترده ای در پوشش های کاغذی و آهارزنی به منظور استحکام و سفتی کاغذ دارد. دکسترین هم برای تشکیل فیلم های تشکیل دهنده خوراکی بوده و جایگزین مناسبی برای چربی محصولات غذایی می باشد.

پخش نشاسته اصلاح شده

کاربردنشاسته پری ژلاتینه شده: این نوع نشاسته که به خوبی در آب سرد هم پخش می شود برای کاهش مقدار آب در گل حفاری چاههای نفت تلف می شود را کاهش می دهد. و در خمیرهای کاغذی و برای تولید کاغذ نقش چسب داخلی الیاف را بر عهده دارد. در صنایع غذایی هم در تولید انواع پودینگ، پرکن کلوچه، سس سالاد، آب نبات ها و سفت کننده های کیک و انواع شیرینی کاربرد دارد.

موارد استفاده ای که برای انواع شاسته اصلاح شده بیان شد به شما کمک می کند که محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و می توانید برای خرید آنها به روش دلخواه خود به سایت و مرکز فروش این محصولات مراجعه کنید.

 

قیمت خرید نشاسته اصلاح شده

قیمت خرید انواع نشاسته اصلاح شده سیب زمینی و ذرت در بازار در طول زمان ثابت نبوده و با نوسان همراه می باشد. علت اصلی این امر تغییر نرخ ارز است. با این حال برای اطلاع از قیمت روز این محصولات می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
در صورت تمایل لیست قیمت روز انواع نشاسته ایرانی که در ادامه قرار داده شده است را بررسی کنید.

پخش نشاسته اصلاح شده در بازار

فروش نشاسته اصلاح شده در انواع مختلف در بازار در حال انجام می باشد. این محصول که به عنوان ماده اولیه مورد نیاز در بسیاری از صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد با برند های مختلف اروپایی در بازار ایران وجود دارد که شما می توانید برای تهیه این محصول با ما در ارتباط باشید.

مجموعه آمیلوم فروشنده نشاسته های خام و اصلاح شده در بازار می باشد و این محصولات را با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید نشاسته اصلاح شده

خرید نشاسته اصلاح شده با قیمت مناسب

خرید نشاسته اصلاح شده در کشور ما به راحتی انجام می شود. شما می توانید …

دیدگاهتان را بنویسید