نشاسته آمیلوم
شنبه , مرداد ۴ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته شهدینه آران / مرکز پخش بهترین نشاسته گندم شهدینه آران اصفهان

مرکز پخش بهترین نشاسته گندم شهدینه آران اصفهان

نشاسته گندم شهدینه آران را می توانید با قیمتی مناسب و ارزان از این سایت تهیه نمایید. در بازار خرید و فروش نشاسته محصولات شهدینه آران به دلیل کیفیت و قیمت مناسب آن ها شناخته شده هستند.

در مورد نشاسته گندم چه میدانید؟ از کاربرد نشاسته گندم آگاهی دارید؟ با مراحل تولید نشاسته گندم آشنا هستید؟

نشاسته گندم چیست؟

غلات در زندگی ما انسان ها نقش بسیار پر رنگی دارند به طوری که بخش زیادی از مواد غذایی که ما استفاده می کنیم به طور مستقیم و یا غیر مستقیم به غلات وابسته هستند. یکی از موادی که در غلات وجود دارد و ما آن را استخراج می کنیم نشاسته است. اصلی ترین منبع تولید نشاسته در ایران گندم می باشد.
نشاسته گندم به انگلیسی (wheat starch) حاصل انجام عملیاتی بر روی دانه های گندم می باشد. برای تولید نشاسته گندم ابتدا آرد گندم را آب به نسبت مشخصی مخلوط می کنند. خمیر به دست آمده پس از گذشت مدت زمان خواب، به دستگاه های سپراتور یا جدا کننده منتقل می شود. کار این دستگاه جدا کردن شیرابه نشاسته از خمیر (گلوتن) می باشد.

نشاسته گندم شهدینه آران

پس از عبور دادن شیرابه نشاسته از دستگاه های مخصوص جهت جداسازی ناخالصی هایش، این ماده به صورت کیک در می آید، این ماده پس از خشک شدن به صورت تکه تکه بسته بندی شده و راهی بازار می شود.
برای تولید نوع پودری نشاسته گندم، تکه های کیک را از داخل فلش درایر عبور می دهند و به صورت پودری بسته بندی می کنند.

مضرات مصرف بیش از حد نشاسته

مصرف بیش از حد نشاسته نیز مانند هر ماده غذایی دیگری می تواند برای سلامتی انسان مضر باشد. طبق تحقیقات به عمل آمده اگر روند مصرف نشاسته از حد تعادل خارج شود باعث اختلال در کارکرد کبد و لوزالمعده می شود.
همان طور که می دانید یبوست عامل بسیاری از بیماری ها در انسان است. بد نیست بدانید اگر مواد حاوی نشاسته در بدن باقی بمانند می توانند باعث ایجاد ایجاد گاز و نفخ در معده و به طبع آن سبب ابتلا به یبوست شوند.

نشاسته گندم شهدینه آران

انواع نشاسته گندم تولید شده در کارخانه

همانطور که توضیح داده شد نشاسته گندم در کارخانه به دو صورت پودر و تکه تکه که به نشاسته گرانولی یا نشاسته گل معروف است تولید می شود اما به صورت دقیق تر انواع مختلف نشاسته گندم به شرح زیر می باشد:

  • نشاسته گندم فوق تصفیه
  • نشاسته گندم ممتاز
  • نشاسته گندم گرانولی
  • نشاسته گندم دامی

نشاسته فالوده نیز همان نشاسته گندم فوق تصفیه است که به صورت مخصوص برای فالوده تولید می شود.

نشاسته گندم شهدینه آران

البته در بعضی از کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم محصولات دیگری نیز تولید می شود. این محصولات شامل گلوتن گندم و گلوکز گندم می شود. از گلوتن در تولید انواع نان برای بهبود کیفیت خمیر استفاده می شود. گلوکز نیز به عنوان شیرین کننده جایگزین شکر در مواد غذایی کاربرد دارد.

قیمت هر کیلو نشاسته گندم

اطلاع از قیمت خرید عمده نشاسته گندم برای خریداران این محصول بسیار ضروری می باشد. مجموعه آمیلوم با عرضه انواع نشاسته با پایین ترین قیمت و به نرخ کارخانه همواره سعی دارد تا بهترین محصول را با قیمتی رقابتی به شما عزیزان ارائه نماید.

فروشنده نشاسته گندم شهدینه آران

کارخانه نشاسته گندم شهدینه آران اصفهان را می توان به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان نشاسته گندم در ایران دانست. محصولات تولید شده در این کارخانه کیفیت بالایی دارند به طوری که صادرات این محصولات به کشور های همسایه به صورت منظم در حال انجام می باشد.
انواع نشاسته فوق تصفیه و دامی به همراه گلوکز گندم از تولیدات این کارخانه می باشد. مجموعه آمیلوم به عنوان عامل فروش مستقیم کارخانه شهدینه آران اصفهان در اینترنت فعالیت می کند.

شما عزیزان می توانید برای کسب هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خرید آن ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش نشاسته گندم به قیمت کارخانه

فروش نشاسته گندم از طریق نمایندگی فروش به قیمت مصوب کارخانه آغاز شد. فروش بدون …