نشاسته آمیلوم
دوشنبه , مرداد ۶ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته ایرانی / مرکز فروش نشاسته سیب زمینی ایرانی

مرکز فروش نشاسته سیب زمینی ایرانی

مرکز فروش نشاسته سیب زمینی در اینترنت، این محصول را به صورت مستقیم به دست شما عزیزان می رساند. نشاسته سیب زمینی ایرانی تولید شده از بهترین مواد اولیه و به وسیله جدید ترین دستگاه های روز فرآوری می شود. این نشاسته را به صورت بسته بندی و در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی تهیه کنید.

سیب زمینی از جمله غلاتی است که بخش زیادی از حجم برداشت شده آن در سراسر دنیا تبدیل به نشاسته می شود. طبق آمار چیزی حدود ۳۰ درصد حجم سیب زمینی برداشت شده را برای تولید نشاسته استفاده می کنند.

مرکز فروش نشاسته سیب زمینی

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی

همانطور که گفته شد بخش زیادی از سیب زمینی برداشت شده در دنیا به نشاسته تبدیل می شود به همین دلیل احداث کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در هر کشوری می تواند از جمله عوامل مثبت و باعث ایجاد پیشرفت در صنایع دیگر می شود.

بنا به گزارش سایت انستیتوی بین المللی نشاسته (International institute Starch) مناطق عمده تولید نشاسته در جهان عبارت از آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)، چین، ژاپن و تایلند.

تعداد کارخانه های تولید نشاسته سیب زمینی در دنیا کمتر از میزان تولید کنندگان دیگر انواع نشاسته است شاید دلیل این موضوع را بتوان در میزان پایین نشاسته موجود در سیب زمینی ( حدود ۱۸ تا ۲۰ درصد) دانست.

مرکز فروش نشاسته سیب زمینی

قیمت نشاسته سیب زمینی ایرانی

تولید نشاسته سیب زمینی در ایران در کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند همدان انجام می شود. این کارخانه که در استان همدان و در نزدیکی شهر همدان تاسیس شده انواع نشاسته سیب زمینی خام و اصلاح شده را با کیفیت بالا و به صورت بسته بندی کیسه ای دولایه به بازار عرضه می کند.

قیمت محصولات تولید شده در کارخانه نشاسته سیب زمینی همدان در لیست قیمت نشاسته در ادامه اعلام شده است اما برای اطلاع از قیمت روز می توانید از طریق راه های اعلام شده با مشاوران ما در تماس باشید.

محل فروش نشاسته سیب زمینی

تولید و فروش نشاسته سیب زمینی ایرانی در اینترنت در مجموعه آمیلوم به عنوان مرکز فروش نشاسته سیب زمینی در حال انجام می باشد. این نشاسته بیشتر در صنایع بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل خرید و فروش نشاسته سیب زمینی در حجم بالا و عمده انجام می شود.
اطلاع از محل فروش نشاسته سیب زمینی به صورت عمده برای خریداران این محصول بسیار اهمیت دارد، از طرفی عرضه و فروش محصولات به صورت اینترنتی در حال حاضر در جامعه بسیار مرسوم است به همین دلیل فروش اینترنتی نشاسته سیب زمینی یکی از اهداف مجموعه آمیلوم می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید عمده نشاسته سیب زمینی

آیا خریداری نشاسته سیب زمینی هستید؟ آیا می دانید بهترین و تازه ترین تولیدات نشاسته …