نشاسته آمیلوم
شنبه , دی ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته تاپیوکا / مركز پخش ارزان ترين نشاسته تاپيوكا غذايى

مركز پخش ارزان ترين نشاسته تاپيوكا غذايى

مركز پخش ارزان ترین نشاسته تاپیوکا غذايى، در ايران محصولات خود را از طریق اینترنت به خریداران عرضه می کند. ارزان ترین نشاسته تاپیوکا را می توانید از طریق این سایت و مجموعه آمیلوم تهیه نمایید.

استفاده از نشاسته تاپيوكا در صنايع غذايى

نشاسته تاپيوكا يك ماده غليظ كننده است. از آن براى تهيه كلوچه هاى ميوه اى، فرنى، سوپ ها و … استفاده مى شود. نشاسته تاپيوكا، با حرارت كمى هم كه به آن بدهيد ميزان غلظتى كه به مواد غذايى شما مى دهد زياد است، مانند ديگر نمونه هاى نشاسته به حرارت زياد نياز ندارد.
نشاسته ى تاپيوكا يك نوع نشاسته با قوام بسيار بالا است كه به مواد غذايى كه در آن ها استفاده مى شود، غلظت و حتى صافى و درخشانى خاصى مى دهد.

ارزان ترین نشاسته تاپیوکا

از اين نوع نشاسته در تهيه انواع سس ها، بيسكويت ها و شكلات ها استفاده مى كنند. اكثرأ از اين ماده علاوه بر غليظ كردن از طعم خوبى كه به مواد غذايى هم مى دهد بهره مى برند.

در زير همه ى مواردى كه در آن ها از نشاسته ى تاپيوكا استفاده مى شود را مشاهده مى نماييد:

  • چسب ها
  • تخته سه لایی و چند لایی ها
  • صنایع تبدیلی
  • صنایع دارویی
  • خوراک حیوانات
  • صنایع کاغذ سازی
  • صنایع نساجی و منسوجات
  • شیرینی جات و آب نبات
  • تولید نوشابه ها و الکل

ارزان ترین نشاسته تاپیوکا

روش توليد و تهيه نشاسته تاپيوكا

ابتدا ساقه گياهى به نام كاساوا، كه در مناطق گرم و مرطوب رشد مى كند و در زير زمين مى رويد را به صورت پودر درمى آورند. نام اين پودر آرد تاپيوكا است، يعنى هنوز به نشاسته تاپيوكا تبديل نشده است.

پس طى كردن فرآيندى كه براى همه ى آردها انجام مى دهند تا به نشاسته تبديل شوند، اين آرد تاپيوكا، به نشاسته تاپيوكا تبديل مى گردد.

ارزان ترین نشاسته تاپیوکا

خرید ارزان ترین نشاسته تاپیوکا

نشاسته تاپيوكا جزء مواد كليدى و مهم در تهيه بسيارى از صنايع است. بدليل اينكه اين ماده در ايران توليد نمى شود و بايد از كشور هاى ديگر وارد شود، دسترسى به آن نسبت به ديگر نشاسته ها كمى سخت است.

براى تهيه اين نشاسته با ارزان ترين قيمت، باید به وارد کنندگان عمده این محصول در ایران مراجعه نمایید. یک راه ساده تر نیز این است که با کارشناسان ما در واحد بازرگانی مجموعه آمیلوم در ارتباط باشید تا هم از قیمت روز محصول اطلاع پیدا کنید و هم با نحوه خرید آشنا شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

نشاسته صنعتی تاپیوکا

فروش اینترنتی نشاسته صنعتی پرکاربرد تاپیوکا

در مورد نشاسته تاپیوکا و انواع کاربردهای بسیار متنوعی که دارد چه می دانید؟ آیا …