نشاسته آمیلوم
شنبه , دی ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته سیب زمینی / قیمت فروش نشاسته سیب زمینی

قیمت فروش نشاسته سیب زمینی

آیا به دنبال خرید نشاسته سیب زمینی هستید؟ دلتان می خواهد بدانید از کجا می توانید بهترین نشاسته سیب زمینی را خریداری کنید؟ آیا می دانید از نشاسته سیب زمینی برای چه مصارفی می توان استفاده کرد؟

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی در ایران در حال افزایش می باشد. شما می توانید به سادگی و از طریق اینترنت نشاسته مورد نیاز خود را تهیه کرده و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. مجموعه آمیلوم ارائه دهنده نشاسته سیب زمینی صنعتی و خوراکی به قیمت کارخانه می باشد.

تهیه نشاسته سیب زمینی

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی

همانطور که می دانید سیب زمینی یکی از منابع مهم تامین نشاسته ارزان می باشد که از انواع سبزیجات نشاسته ای به شمار می رود. انواع نشاسته خام و یا اصلاح شده که از منابعی چون سیب زمینی، گندم و ذرت تولید می شوند به عنوان پلیمر طبیعی و کربوهیدرات ساده در انواع صنایع کاربردهای بسیاری دارند و با گذشت زمان و شناسایی بیشتر خواص این ماده کاربردهای بیشتری از آن کشف می شود.
به همین دلیل سیب زمینی جزو اصلی ترین منابع تامین نشاسته مورد نیاز انسان می باشد.

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی

تولید نشاسته سیب زمینی چند سالی است که در کشور ما در کارخانه نشاسته سیب زمینی همدان آغاز شده است. تا پیش از آغاز به کار این کارخانه، نشاسته سیب زمینی مورد نیاز کشور از برند های اروپایی خریداری می شد اما چند سالی است که بخش عمده ای از نیاز نشاسته سیب زمینی کشور توسط کارخانه نشاسته همدان تامین می شود.

این کارخانه که با نام تجاری تک الوند محصولات خود را به بازار عرضه می کند توانسته در مدتی که از فعالیتش می گذرد نیاز مصرف کنندگان داخل کشور را پاسخگو باشد در عین حال بخشی از تولیدات خود را به کشور هایی نظیر

  • ترکیه
  • افغانستان
  • ترکمنستان
  • عراق

صادر نماید. کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند انواع نشاسته سیب زمینی را با ظرفیت تولید بالا در طول سال به دست مصرف کننده می رساند.

کاربرد نشاسته سیب زمینی در صنعت

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی

از این پودر ارزشمند در صنایع بسیاری استفاده می شود. بخش عمده مصرف نشاسته سیب زمینی در صنعت است اما در بخش تولید مواد غذایی نیز می توان از آن استفاده کرد.
اگر بخواهیم تعدادی از کاربرد های نشاسته سیب زمینی را نام ببریم به شرح زیر می باشد:

  • تولید انواع چسب
  • صنایع حفاری و استخراج نفت
  • تولید انواع نودل
  • تولید غذای کودک
  • تولید خمیرمایه

این موارد بخش کوچکی از کاربرد این ماده شگفت انگیز می باشد.

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی از طریق همین سایت و مجموعه آمیلوم امکان پذیر می باشد. این مجموعه با ارائه انواع نشاسته سیب زمینی به قیمت کارخانه و عرضه به صورت مستقیم در صدد کاهش هزینه های جانبی خریدارن می باشد.
با توجه به نوسانات قیمت ها، برای اطلاع از قیمت محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

خرید عمده نشاسته سیب زمینی

آیا خریداری نشاسته سیب زمینی هستید؟ آیا می دانید بهترین و تازه ترین تولیدات نشاسته …

دیدگاهتان را بنویسید