نشاسته آمیلوم
دوشنبه , دی ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته صنعتی / قیمت روز بازار فروش نشاسته صنعتی

قیمت روز بازار فروش نشاسته صنعتی

نشاسته صنعتی را چگونه و از کجا تهیه کنیم؟ چرا نشاسته در صنعت مورد استفاده فراوان است؟ آیا قیمت ارزان نشاسته به عنوان یک ماده اولیه تنها علت استفاده از آن در صنایع مختلف میباشد؟

انواع نشاسته که پودری بی بو و سفید رنگ هستند اغلب به عنوان یک ماده اولیه در صنایع بسیاری مانند چسب سازی، کاغذ سازی و نساجی و بسیاری صنایع دیگر مورد استفاده فراوان قرار می گیرند زیرا علاوه بر قیمت ارزان خواص دیگری دارند که به بهبود کیفیت فیزکی محصولات کمک می کند و آن خواص عبارتند از:

 • زیست تخریب پذیر بودن.
 • تجدید پذیر بودن

در ادامه کمی بیشتر در مورد انواع نشاسته و نیز نشاسته های صنعتی و کاربرد آن ها در صنایع مختلف با شما صحبت می کنیم.

قیمت نشاسته صنعتی

قیمت فروش نشاسته صنعتی

اولین موضوعی در هنگام خرید هر محصولی در مورد آن سوال می شود قیمت می باشد. در مورد نشاسته فارغ از نوع خوراکی و یا صنعتی موضوع قیمت اهمیت بیشتری دارد زیرا خرید این محصول در حجم بالا انجام می شود و اندکی تفاوت در قیمت محصول به صورت محسوسی در حجم بالا خود را نشان می دهد.

در همین رابطه لیست قیمت انواع نشاسته را برای اطلاع شما عزیزان آماده کرده ایم که آن را مشاهده می کنید. این لیست در صورت بروز تغییر در قیمت ها به روز رسانی خواهد شد.

فروش نشاسته صنعتی ذرت

نشاسته ذرت صنعتی را در بسیاری از تولیدات کارخانه ها می توان مشاهده نمود. به طور کلی خواص جالب و منحصر به فرد نشاسته ذرت باعث شده تا استفاده از آن در مقایسه با سایر نشاسته ها چه در بخش غذایی و چه در بخش صنعت و شیمیایی بیشتر باشد.

مجموعه آمیلوم با فروش نشاسته ذرت صنعتی به صورت اینترنتی و آنلاین به کار خود ادامه می دهد. این مجموعه عرضه کننده محصولات کارخانه های معتبر و خوشنام ایرانی می باشد که از آنم جمله می توان به کارخانه گلشهد اصفهان و نیز کارخانه زر فروکتوز اشاره نمود.

قیمت نشاسته صنعتی

فروش نشاسته گندم صنعتی

تولید نشاسته گندم در کشور ما نیز در حجم بسیار خوبی در حال انجام می باشد. از این نشاسته در انواع نولیدات خوراکی مانند کیک و کلوچه و نیز فرآورده های گوشتی استفاده می شود.

در بخش صنعتی نیز از نشاسته صنعتی گندم در تولید محصولاتی به شرح زیر استفاده می شود:

 • تولید انواع چسب
 • تولید پارچه و نساجی
 • تولید انواع زغال قالبی
 • تولید مواد شوینده

و خیلی زمینه های دیگر که نام بردن آن ها از حوصله این مقاله خارج است.

قیمت نشاسته صنعتی

فروش نشاسته خارجی

در مجموعه آمیلوم به غیر از نشاسته های ایرانی، انواع نشاسته های خارجی و وارداتی نیز برای فروش موجود می باشند. این نشاسته ها از تولیدات بهترین و برترین کارخانه ها و برند های فعال در این زمینه می باشند.
این محصولات شامل انواع نشاسته های ذرت، سیب زمینی و تاپیوکا اصلاح شده می باشند. برخی از این برند ها که در ایران به فروش می رسند به شرح زیر می باشند:

 • کارگیل
 • روکت
 • ام اس لند
 • لاکبی
 • تیت اند لایل
 • فارا

از آنجایی که انواع نشاسته ذرت و سیب زمینی خام در ایران تولید می شوند، رواد کننده ها فقط مجاز به وارد کردن انواع اصلاح شده نشاسته های مختلف می باشند. این محصولات را با کد های مختلف می شناسند که سیستم نام گذاری این کد ها در هر کارخانه محصوص به خود می باشد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

صادرات نشاسته صنعتی درجه یک همین حالا

صادرات نشاسته صنعتی درجه یک از جمله فعالیت های اقتصادی است؛ که بسیاری از تولید کنندگان آن را هدف کاری خود قرار داده اند؛ و بدین منظور سعی در بالا بردن کیفیت تول

دیدگاهتان را بنویسید