نشاسته آمیلوم
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / نشاسته ذرت / قیمت آنلاین نشاسته ذرت صادراتی اصفهان

قیمت آنلاین نشاسته ذرت صادراتی اصفهان

قیمت نشاسته را در این سایت مشاهده نمایید. کارخانه نشاسته ذرت اصفهان تولید کننده نشاسته ذرت با کیفیت و مرغوب مناسب جهت صادرات می باشد. این نشاسته را می توانید از طریق این سایت به صورت مستقیم از کارخانه خریداری نمایید.

پالایشگاه غلات اصفهان

جدید ترین عضو مجموعه تولید کننده های نشاسته ذرت و واحد های فرآوری غلات در ایران را می توان پالایشگاه غلات ذرت اصفهان دانست. این واحد صنعتی در سال ۱۳۹۸ به بهره برداری رسیده است.

موقعیت مکانی مجموعه اصفهان در ۳۵ کیلومتری شهر اصفهان و در شهرک صنعتی مورچه خورت واقع شده است به همین دلیل از نظر ارسال بار به نقاط مختلف کشور دسترسی خوبی دارد.

نشاسته ذرت فوق تصفیه

قیمت نشاسته ذرت

شاید بتوان گفت که اصلی ترین محصول تولید شده در پالایشگاه غلات ذرت نشاسته ذرت است. این محصول که به روش آسیاب مرطوب به دست می آید، به عنوان ماده اولیه در بسیاری از صنایع مختلف به عنوان ماده اولیه به کار برده می شود.

نشاسته ذرت به صورت پودر سفید رنگ بسیار نرمی تولید می شود که خواص متعددی دارد اما اصلی ترین و مهم ترین خواص نشاسته ذرت را می توان این موارد دانست:

  • تشکیل بافت ژله ای
  • افزایش ویسکوزیته
  • تعدیل رطوبت

ایجاد ویسکوزیته یا همان غلظت بیشتر در مواد مختلف اصلی ترین هدف استفاده از نشاسته می باشد.

قیمت نشاسته برای فروش داخل و صادرات

اطلاع از قیمت نشاسته بسیار ساده و راحت می باشد. لیست قیمتی که مشاهده کردید حدود قیمت فروش داخلی این محصول را به اطلاع شما رساند. در مورد سفارشات صادرات به دلیل اینکه بار باید توسط کارخانه پلمپ شود، تسویه حساب به صورت دلاری می باشد. در حال حاضر حدود قیمت نشاسته ذرت برای صادرات، ۳۱۰ دلار برای هر تن می باشد.

کاربرد نشاسته ذرت خوراکی

قیمت نشاسته ذرت

غلظت به دست آمده از نشاسته ذرت حدودا دو برابر نشاسته گندم است به همین دلیل موارد استفاده از این محصول نسبت به نشاسته گندم بیشتر می باشد. برخی از موارد کاربرد نشاسته ذرت در زیر نام برده شده اند:

  • تولید انواع فرآورده های گوشتی (سویس، کالباس و …)
  • انواع سس های خوراکی (سفید، قرمز)
  • صنایع نساجی (به عنوان آهار)
  • چسب سازی (شامل انواع چسب نواری و مایع)

این محصول برای تولید خوراک دام و طیور نیز استفاده می شود.

بسته بندی نشاسته ذرت صادراتی

قیمت نشاسته ذرت

استاندارد بسته بندی نشاسته در اغلب کارخانه ها کیسه های دو لایه ۲۵ کیلوگرمی می باشد. وجود لایه داخلی در بسته بندی نشاسته های فوق تصفیه اهمیت بالایی دارد و از ورود گرد و غبار به داخل کیسه و همچنین پخش شدن نشاسته ذر محیط اطراف و مخصوصا در حین حمل و نقل جلوگیری می کند.
برای مصرف کننده های عمده نشاسته، بسته بندی دیگری می تواند به صرفه تر باشد و آن هم استفاده از کیسه های بزرگ جامبو (JAMBO BAG) می باشد.

بسته بندی سفارشات صادراتی نشاسته تفاوتی با نشاسته های داخلی ندارد اما برای ارسال محصول به کشور های دیگر مخصوصا کشور های اروپایی باید محصول پالت گیری و شییرینگ شود تا در گمرک مقصد صاحب بار به مشکل بر نخورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی ارزانترین نشاسته ذرت خام

فروش نشاسته ذرت خام از طریق این سایت انجام می شود. نشاسته ذرت خام به …