نشاسته آمیلوم
سه شنبه , مرداد ۷ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته سیب زمینی / قيمت آنلاين نشاسته سيب زمينى صنعتى

قيمت آنلاين نشاسته سيب زمينى صنعتى

قیمت نشاسته سیب زمینی فاکتوری مهم در زمان خرید این محصول به حساب می آید. یک از راه های کاهش قیمت تمام شده برای خرید نشاسته سیب زمینی، خرید اینترنتی این محصول می باشد که از طریق این سایت امکان پذیر می باشد.

نشاسته سيب زمينى و موارد استفاده آن

نشاسته سيب زمينى به دليل خاصيت چسبندگى كه در خود دارد، نه تنها به صورت خوراكى بلكه به صورت صنعتى هم توليد مى شود. از نوع صنعتى آن در موارد بسيار ضرورى استفاده مى شود كه اين باعث شده است ميزان توليد و حتى صادرات اين محصول در كشور افزايش پيدا كند.

قیمت نشاسته سیب زمینی

از نشاسته سيب زمينى در توليد انواع چسب ها بهره مى برند. نه تنها در اين مورد بلكه در هزاران مورد ديگر؛ از صنعت ساختمانى گرفته تا بهداشتى و حتى دارویى كه نمونه هايى از مصارف آن در صنعت دارویى را مى بينيد:

  • پوشش كپسول ها
  • جلوگيرى از خونريزى در جراحى
  • جايگزين پلاتين در شكستگى استخوان
  • نخ بخيه
  • استفاده از خاصيت چسبندگى نشاسته

قیمت نشاسته سیب زمینی

قیمت نشاسته سیب زمینی صنعتى در كارخانه

كارخانه اصلى توليد نشاسته سيب زمينى در استان همدان واقع است. خريد محصولات اين كارخانه به صورت مستقيم و عمده به سادگى انجام مى شود.

خريد عمده نشاسته سيب زمينى، باعث كاهش قيمت براى خريدار و حتى فروشنده نيز مى باشد. اگر قصد صادرات اين محصول را داريد، توليدات اين كارخانه به اندازه اى است كه بتوانيد به صورت عمده آن را به كشور مورد نظر ارسال كنيد.

قيمت انواع نشاسته ها به دليل افزايش نرخ ارز، به طبع در حال افزايش است بنابراین برای خرید نشاسته سیب زمینی لازم است که طی تماس تلفنی با واحد بازرگانی این مجموعه از قیمت روز محصولات آگاه شوید.

براى اطلاع از قيمت گذارى نهايى محصولات نشاسته اى بهتر است به نمايندگى هاى اصلى مراجعه فرماييد. مجموعه آمیلوم به عنوان نماینده اصلی کارخانه الوند همدان فعالیت می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید عمده نشاسته سیب زمینی

آیا خریداری نشاسته سیب زمینی هستید؟ آیا می دانید بهترین و تازه ترین تولیدات نشاسته …