نشاسته آمیلوم
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / مالتودکسترین / فروش فوری بهترین مالتودکسترین خوراکی

فروش فوری بهترین مالتودکسترین خوراکی

فروش فوری مالتودکسترین به همراه دیگر محصولات مانند انواع نشاسته در این مجموعه آغاز شده است. انواع مالتودکسترین خوراکی تولید شده در ایران به همراه کیفیت عالی و قیمت قابل قبول را می توانید در این فروشگاه تهیه نمایید. مالتودکسترین پودر سفید رنگی است که در صنایع غذایی و غیر غذایی کاربرد های فراوان دارد.

مالتودکسترین چیست

اگر بخواهیم به صورت خیلی ساده و روان بگوییم که مالتودکسترین چیست باید اینگونه پاسخ داد که پودری است سفید رنگ که از فرآیندی شیمیایی به نام هیدرولیز نشاسته به دست می آید.
برای این منظور نشاسته را در مجاورت مواد مخصوص آنزیمی یا شیمیایی قرار می دهند و تحت فشار عمل هیدرولیز انجام می شود.
انواع نشاسته را می توان برای این منظور استفاده کرد ولی در کشور ما نشاسته ذرت بیشترین سهم را در تولید مالتودکسترین دارد. این پودر بدون رنگ و بو می باشد و طعمی حنثی دارد.

فروش فوری مالتودکسترین

مالتودکسترین خوراکی و صنعتی

خواص جالب مالتودکسترین باعص شده تا از آن در صنایع غذایی و غیر غذایی استفاده های زیادی بشود. به همین دلیل انواع مالتودکسترین غذایی و صنعتی تولید و به بازار عرضه می شود. از این ماده در صنایع غذایی در تهیه و تولید موادی مانند انواع لبنیات، سوپ ها، کیک و شیرینی و در صنعت در تولید کاغذ و مقوا و همچنین لوازم ارایشی و بهداشتی استفاده می شود.

فروش فوری مالتودکسترین در سراسر ایران

با توجه به کارایی بالایی که این ماده در صنایع مختلف دارد می توان اهمیت آن را صنعت متوجه شد. به همین دلیل ما در این مجموعه با فروش فوری و بدون واسطه این محصول تلاش می کنیم تا نیاز مصرف کنندگان و کارخانه های مختلف به این ماده را بر طرف نماییم.
ارسال سفارشات به سراسر نقاط کشور قابل انجام می باشد و با توجه به حجم سفارش می توان از روش های مختلف ارسال بار استفاده کرد.

منبع: آی نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم مالتودکسترین

سایت خرید مستقیم مالتودکسترین ایرانی

خرید مستقیم مالتودکسترین از طریق این سایت آغاز شده است. مالتودکسترین ایرانی با کیفیت را …