نشاسته آمیلوم
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / نشاسته تاپیوکا / فروشنده عمده نشاسته تاپیوکا صنعتی

فروشنده عمده نشاسته تاپیوکا صنعتی

فروشنده نشاسته تاپیوکا از طریق این سایت محصولات خود را به فروش می رساند. نشاسته تاپیوکا خوراکی و صنعتی را می توانید به صورت دست اول از این مجموعه تهیه نمایید. نشاسته تاپیوکا وارد شده از تایلند می باشد و می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت و مجوز های لازم بهداشتی آن را مصرف نمایید.

گیاه کاساوا و تولید نشاسته از آن

این گیاه در مناطقی که آب و هوای شرجی و مرطوب دارند رشد می کند و از اصلی ترین کشور های کشت کننده آن می توان به کشور های آمریکای جنوبی و همینطور آفریقا و در آسیا از کشور تایلند نام برد. ریشه های حجیم این گیاه منبع بسیار خوبی از نشاسته می باشند به همین دلیل گیاه کاساوا جزو ۵ منبع اصلی تامین نشاسته در زندگی انسان به شمار می رود.

کشور نیجریه به عنوان بزرگ ترین تولید کننده نشاسته تاپییوکا در دنیا محصوب می شود اما با توجه به مسافت طولانی تر این کشور تا کشور ما، نشاسته تاپیوکا مورد نیاز ایران از کشور تایلند تامین می شود. به همین دلیل در کشور ما نشاسته تاپیوکا را به نام نشاسته تایلندی نیز می شناسند.

خرید از فروشنده نشاسته تاپیوکا به صورت عمده

خرید و تهیه نشاسته تاپیوکا به صورت مستقیم از وارد کننده و در حجم عمده به نفع شماست. با کمی تحقیق و جست و جو می توانید وارد کننده اصلی و دست اول این محصول را پیدا کرده و خرید خود را انجام دهید.
ما در این محموعه با واردات مستقیم نشاسته تاپیوکا از کشور تایلند و با بهره گیری از سیستم فروش سراسری این محصول در کشور، می توانید نیاز شما مصرف کننده گرامی به این محصول را در هر حجم و مقدار و در هر نقطه از کشور پاسخ دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده نشاسته سیب زمینی صنعتی

فروش نشاسته صنعتی سیب زمینی در توع خام و پری ژلاتینه در این سایت انجام …