نشاسته آمیلوم
دوشنبه , دی ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته سیب زمینی / عرضه اینترنتی نشاسته سیب زمینی

عرضه اینترنتی نشاسته سیب زمینی

سیب زمینی یکی از انواع سبزیجات دارای نشاسته می باشد که نشاسته بدست آمده از آن با توجه به خواصی که دارد در بخش های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه کمی در مورد سیب زمینی و نشاسته سیب زمینی که از آن استخراج می شود با شما صحبت خواهیم کرد.

نشاسته سیب زمینی چیست؟

عرضه نشاسته سیب زمینی

سیب زمینی از انواع سبزیجات نشاسته ای می باشد که نشاسته آن در قسمت ریشه وجود دارد و به راحتی از آن استخراج شده و بصورت پودری بفروش می رسد و محدوده کاربردی بسیار وسیعی دارد. اگر توجه کرده باشید هنگامی که در منزل سیب زمینی پوست می کنید ماده سفید رنگی بر روی چاقو و دستان شما باقی می ماند، این سفیدی همان نشاسته موجود در سیب زمینی می باشد.

تهیه نشاسته سیب زمینی خانگی

اگر برای مصرف شخصی و به مقدار کم به نشاسته سیب زمینی احتیاج دارید می توانید به راحتی این نشاسته را در منزل تهیه نمایید. در فابل ویدیویی که در انتها قرار دارد می توانید مراحل انجام این کار را مشاهده نمایید.

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی

عرضه نشاسته سیب زمینی

بخش عمده ای از نشاسته سیب زمینی در دنیا در کشور های اروپایی تولید می شود. از جمله برند های معروف و پیشتاز در این زمینه می توان به Cargil اشاره نمود که در کشور های مختلف کارخانه هایی دارد.

در کشور ما نیز این محصول در کارخانه نشاسته سیب زمینی همدان تولید می شود. صنایع تبدیلی الوند همدان تولید کننده انواع نشاسته از سیب زمینی می باشد که فعالیت خود را در دهه ۸۰ در شهر همدان آغاز نمود. این واحد صنعتی را به عنوان تنها تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه می شناسند.

بازرگانی آمیلوم به عنوان عامل فروش نشاسته سیب زمینی الوند در کشور فعالیت می کند و شما می توانید هر میزان نشاسته سیب زمینی که مورد نیازتان بود را از این مجموعه تهیه نمایید.

قیمت روز نشاسته سیب زمینی برای عرضه عمده

قیمت نشاسته سیب زمینی رابطه متسقیمی با ماده اولیه آن یعنی سیب زمینی دارد. در ایامی از سال که فصل برداشت و فراوانی سیب زمینی می باشد نشاسته سیب زمینی نیز قیمتی ثابت دارد ولی در اوقاتی که سیب زمینی با قیمت مناسب در بازار یافت نمی شود، نشاسته سیب زمینی نیز ممکن است با نوسانات قیمتی همراه باشد.

در ادامه لیست قیمتی را برای اطلاع شما عزیزان قرار داده ایم.

کاربرد نشاسته سیب زمینی خوراکی الوند

نشاسته سیب زمینی با ترکیبی از نشاسته های مودیفای شده برای بهبود طعم نودل در دهان و ثبات بیشتر محصول می شود.
از نشاسته سیب زمینی در کنار دیگر انواع نشاسته برای افزایش عمر مرغ و گوشت استفاده می شود و در هنگام خرد کرد گوشت در مراحل مختلف به آن اضافه می شود تا در هنگام گرما دادن گوشت پف کرده و بافت گوشت سفت تر می شود.

عرضه نشاسته سیب زمینی

از دیگر کاربرد های نشاسته سیب زمینی می توان به استفاده از آن در تولید خمیر مایه اشاره کرد. در روند تولید خمیر مایه نشاسته سیب زمینی را برای جذب آب محلول خمیر مایه استفاده می کنند.

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی در حجم عمده

امروزه مواد اولیه به صورت عمده خرید و فروش می شوند و همین امر باعث شده تا همه خریداران علاوه بر خرید عمده به دنبال کمترین قیمت نیز باشند. اندکی اختلاف قیمت در حجم بالا باعث اختلاف قیمت قابل ملاحظه ای می شود.

عرضه نشاسته سیب زمینی

یکی از راه هایی که باعث می شود تا قیمت تمام شده محصول کاهش پیدا کند استفاده از اینترنت و خرید اینترنتی می باشد. شما می توانید با خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی خوراکی در حجم عمده در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

خرید عمده نشاسته سیب زمینی

آیا خریداری نشاسته سیب زمینی هستید؟ آیا می دانید بهترین و تازه ترین تولیدات نشاسته …

دیدگاهتان را بنویسید