نشاسته آمیلوم
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / نشاسته ذرت / صادرات فوری نشاسته ذرت با بهترین قیمت

صادرات فوری نشاسته ذرت با بهترین قیمت

صادرات فوری نشاسته ایرانی شامل انواع مختلف گندم، ذرت و سیب زمینی در این سایت انجام می شود. نشاسته ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب برای صادرات را می توانید از طریق مجموعه آمیلوم تهیه کرده و به کشور مورد نظر خود ارسال نمایید.

در این مقاله بحث ما درباره انواع نشاسته صادراتی ایرانی شامل نشاسته گندم و ذرت می باشد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

صادر کننده نشاسته ذرت در ایران

صادرات فوری نشاسته

استخراج و تولید نشاسته از دانه های ذرت در پالایشگاه های غلات و کارخانه های تولید کننده نشاسته ذرت انجام می شود. در حال حاضر حدود ۸ واحد صنعتی در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند، این واحد ها به صورت مستقیم و یا با واسطه محصولات تولیدی خود را صادر می کنند.

صادر کننده نشاسته ذرت در ایران علاوه بر تولید کنندگان این محصول، اشخاص حقیقی و حقوقی و یا بازرگانان می باشند، با توجه به اینکه انجام تولید و فروش محصول در داخل ایران بخش زیادی از وقت و انرژی تولید کننده نشاسته را به خود اختصاص می دهد، کارخانه ها در زمنیه صادرات محصولات خود با شرکت های بازرگانی تعامل خوبی بر قرار کرده اند.

خرید نشاسته ذرت صادراتی به صورت عمده و مستقیم

صادرات فوری نشاسته

همانطور که گفته شد خرید نشاسته برای صادرات به صورت مستقیم از کارخانه و یا از طریق عوامل فروش آن ها امکان پذیر می باشد. مجموعه آمیلوم با ایجاد پل ارتباطی مستقیم میان تولید کننده و خریدار چند سالی است که در زمینه فروش و عرضه انواع نشاسته در داخل و خارج از ایران فعالیت می کند.

عرضه محصولات در این مجموعه به صورت عمده می باشد که این موضوع باعث شده تا اغلب مشتریان این مجموعه واحد های صنعتی و تولید کنندگان و نیز مراکز پخش باشند.

قیمت فروش نشاسته ذرت در بازار

صادرات فوری نشاسته

قیمت را می توان از مهم ترین عوامل در انجام معاملات در حجم بالا دانست. در مورد نشاسته از آن جایی که خرید این محصول در حجم بالا انجام می شود، معمولا مشتری به دنبال کمترین قیمت و به اصطلاح قیمت کف بازار می گردد.

از طرفی به دلیل مشخص بودن قیمت مواد اولیه تولید نشاسته، قیمت محصول نهایی کارخانه های تولید کننده نیز مشخص می باشد و معمولا تولید کنندگان نشاسته ذرت قیمت فروش محصولاتشان در یک بازه مشخص می باشد.

در مورد خرید نشاسته برای مصرف در داخل کشور، این محصول به صورت ریالی تسویه می شود اما در مورد خریداران صادراتی، قیمت بر اساس دلار اعلام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی ارزانترین نشاسته ذرت خام

فروش نشاسته ذرت خام از طریق این سایت انجام می شود. نشاسته ذرت خام به …