نشاسته آمیلوم
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / گلوکز / شرکت های تولید کننده گلوکز صادراتی

شرکت های تولید کننده گلوکز صادراتی

شرکت های تولید کننده گلوکز صادراتی در ایران محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می کنند. انواع گلوکز گندم و ذرت در صنایع مختلف غذایی کاربرد دارند و در صورتی که شما عزیزان نیاز به خرید گلوکز صادراتی از ایران دارید می توانید با ما در تماس باشید.

گلوکز شیرین کننده ای است که از نشاسته های گندم و ذرت استخراج می شود، این ماده کاربرد زیادی در بین صنایع مختلف دارد. تولید کننده های مختلف مواد غذایی و یا حتی مواد صنعتی از جمله مصرف کنندگان گلوکز هستند اما آیا در مورد این ماده ارزشمند اطلاعات دیگری دارید؟ آیا قصد خرید گلوکز برای تولیدات خود را دارید؟ شرکت بازرگانی هستید و مشتریانتان از شما گلوکز درخواست کرده اند؟

کارخانه های تولید نشاسته ذرت

شرکت های تولید کننده گلوکز

نشاسته از جمله مواد اولیه پر کاربرد در صنعت می باشد که منبع اصلی برای تهیه آن، غلات می باشند. اصلی ترین غلاتی که به عنوان ماده اولیه تولید نشاسته در جهان مورد استفاده قرار می گیرند:

 • گندم
 • ذرت
 • سیب زمینی
 • کاساوا

که مورد آخر یعنی کاساوا در کشور ما کشت نمی شود و نشاسته آن به صورت وارداتی اغلب از تایلند به کشور ما وارد می شوند.

شرکت های تولید کننده گلوکز

تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته در ایران حدود ۳۸ واحد می باشد که تولید کنندگان نشاسته ذرت سهم ۷ یا ۸ عددی در این میان دارند. اسامی برخی از این تولید کنندگان را در ادامه ذکر کرده ایم:

 • گلشهد
 • زرین ذرت
 • ناب
 • زر
 • مهشاد
 • گلوکزان
 • البرز

محصول اصلی این کارخانه ها نشاسته می باشد اما در کنار آن انواع شیرین کننده و نیز محصولاتی مانند روغن، مالتودکسترین، گلوتن، سبوس و نیز موارد دیگری که اغلب به عنوان مکمل در نهاده های دامی مورد استفاده قرار می گیرند تولید می کنند.

قیمت خرید گلوکز صادراتی در ایران

شرکت های تولید کننده گلوکز

اعلام قیمت گلوکز ذرت برای خرید در ایران و یا جهت صادرات به کشور های دیگر به این صورت انجام می شود.
در مورد خرید های داخلی هزینه هر کیلو گلوکز+ ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده+ هزینه گالن گلوکز که در حال حاضر هر کیلو گلوکز ۳۴۰۰ تومان و هر گالن ۵۰ کیلویی ۲۵۰۰۰ تومان قیمت دارند. با این حساب می توان فهمید که هر گالن ۵۰ کیلویی گلوکز تقریبا ۲۱۰۳۰۰ تومان ارزش دارد که قیمت تمام شده هر کیلو گلوکز برای مصرف کننده داخلی ۴۲۰۶ تومان می شود.

در مورد قیمت گلوکز برای صادرات کمی محاسبه قیمت فرق می کند، در مورد صادرات ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده از مشتری اخذ نمی شود اما قیمت بر حسب دلار اعلام می شود و مشتری نیز می بایست تسویه حساب را به صورت دلاری انجام دهد. البته در شرایطی که مشتری تمایل به پرداخت ریال داشته باشد راه کار هایی وجود دارد.

سایت فروش گلوکز ذرت صادراتی

شرکت های تولید کننده گلوکز

مجموعه آمیلوم از طریق این سایت و استفاده از اینترنت اقدام به عرضه مستقیم انواع گلوکز می کند. همه مشتریان اعم از داخلی و صادراتی می توانند گلوکز مورد نیاز خود را از طریق این مجموعه و مستقیما از کارخانه تولید کننده خریداری نمایند.

ارسال سفارشات به همه نقاط کشور امکان پذیر می باشد اما در صورتی که خریدار تمایل به اعزام وسیله نقلیه جهت تحویل گرفتن سفارش خود داشته باشد می تواند این موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش گلوکز مایع

مراکز فروش گلوکز مایع در تهران

مراکز فروش گلوکز مایع فروش محصولات خود در اینترنت را آغاز کردند. اگر قصد خرید …