نشاسته آمیلوم
چهارشنبه , دی ۲۴ ۱۳۹۹
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید و کاربرد نشاسته در صنایع دسته بندی

خرید و کاربرد نشاسته در صنایع دسته بندی

همانطور که می دانید نشاسته علاوه بر صنایع غذایی در دیگر صنایع کاربرد دارد سوال این است که در صنعت دسته بندی نشاسته چه نوع استفاده ای دارد؟
همانطور که اشاره شد نشاسته علاوه بر صنایع غذایی در دیگر صنایع کاربرد های فراوانی دارد. یکی از این صنایع، صنعت دسته بندی سلولزی است که در آن از نشاسته با عنوان چسب نشاسته، اندود و آهار استفاده می شود. دلائل زیادی برای استفاده از نشاسته در این صنعت
وجود دارند که عبارتند از:
پایین بودن میزان جذب آب

  • کیفیت مناسب چاپ
  • چسبندگی مناسب لایه ها
  • زیست تخریب پذیر بودن

دلائل گفته شده نشاسته را به عنوان یک مواد اولیه مناسب در این صنعت در جایگاه خوبی قرار می دهد.

انواع کاربرد چسب نشاسته

از چسب تولید شده از نشاسته در صنعت دسته بندی سلولزی با مزایایی که برای آن برشمردیم جهت کاربردهایی مانند چسباندن روکش ها، مقوای کنگره ای، ساک کاغذی و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود. تحقیقات زیادی نیز برای بهبود کیفیت چسب نشاسته در جهت تقلیل هزینه های تولید و افزایش کیفیت آن انجام شده است. و بطور کلی می توان گفت که کاربرد این محصول یعنی نشاسته و فرآوده های آن مانند چسب نشاسته به دلیل اینکه به راحتی در محیط زیست تجزیه می شوند و به نوعی زیست تخریب پذیر هستند روز به روز در سطح دنیا و در بیشتر صنایع در حال افزایش می باشد. و بسیاری از صنایع می توانند با توجه به نیازهای خود ویژگی های نشاسته را با روش های مختلف اصلاح و از آن در موارد مختلف استفاده کنند.
در کارهای تحقیقاتی بیشتری که بر روی نشاسته و فرآورده های آن انجام می شود هر روزه ویژگی های مناسبی برای کاربری های مختلف آن کشف می شود که از اینرو سطح کاربری این محصول نیز روز به روز در حال افزایش است و اینکه هزینه های تهیه و تولید این محصول برای صنایع مختلف مقرون به صرف می باشد ضمن اینکه کیفیت محصولات تولیدی نیز از این طریق رو به بهبود می رود.

منبع: بازار غلات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده شمع قلمی با کیفیت

فروش شمع قلمی در این سایت به عنوان مرکز عرضه انواع شمع به صورت عمده …

دیدگاهتان را بنویسید