خرید نشاسته گندم ایرانی به قیمت روز

خرید نشاسته گندم در کشور ما در حجم کم و حجم بالا انجام می شود. تولید و عرضه این نشاسته در حجم بالا و به صورت عمده همواره به نفع تولید کننده و خریدار می باشد. نشاسته گندم تولید شده در ایران جزو بهترین نشاسته های متطقه است.

اگر قصد خرید نشاسته گندم را دارید در ادامه نیز با ما همراه باشید.

خواص نشاسته گندم

نشاسته پودر سفید رنگی است که نباید بو یا رطوبت اضافه داشته باشد. این پودر خواص و کارایی های متنوعی دارد که برخی از آن ها به این شرح می باشد:

  • برای رفع گلودرد و سرفه استفاده می شود
  • برای درمان نیش برخی از حشرات
  • پروتئین زیادی دارد و دیر هضم می شود

در کنار این خواص نشاسته گندم کارایی بسیار زیادی هم در صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی از خود نشان داده است. در تهیه و تولید انواع مختلف چسب و جالب است بدانید حتی در تولید زغال قالبی هم از نشاسته گندم استفاده می شود.

نشاسته گندم

قیمت روز نشاسته گندم

قیمت هر فرآورده ای تابع قیمت مواد اولیه و هزینه های تولید آن می باشد بنابراین قیمت نشاسته گندم نیز به قیمت آرد گندم وابسته است. در طی چند ماه گذشته از سال قیمت آرد گندم با فزایش روبرو بوده است به همین دلیل نیز نشاسته گندم افزایش قیمتی در حدود 100 الی 200 تومان در هر کیلو را شاهد بوده است.

حدود قیمت انواع نشاسته گندم در بازار ایران به این شرح می باشد:

  • نشاسته گندم فوق تصفیه 1800 الی 2200 تومان
  • نشاسته گندم پودری ممتاز 1400 الی 1600 تومان
  • نشاسته گندم گرانولی 2100 الی 2400 تومان

برای به دست آوردن قیمت روز این محصول حتما باید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ساعات پاسخ گویی تماس تلفنی در این مجموعه از 8 صبح الی 8 شب می باشد.

قیمت روز نشاسته گندم

خرید نشاسته گندم به صورت عمده

در تجارت همواره خرید مواد اولیه به صورت عمده به نفع تولید کننده بوده و باعث سود بیشتر برای تولید کننده و قیمت تمام شده کمتر برای مشتری می شود. نشاسته گندم نیز که یک محصول کاملا کاربردی و جزو مواد اولیه بسیاری از صنایع دیگر می باشد از همین قانون پیروی می کند. ما در این مجموعه با عرضه عمده نشاسته گندم و دیگر انواع نشاسته سعی داریم تا دغدغه تولید کننده را در زمینه تهیه نشاسته مورد نیاز خود به قیمت مناسب و بدون واسطه بر طرف کنیم.

منبع: بازار نشاسته

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما