نشاسته آمیلوم
جمعه , بهمن ۱ ۱۴۰۰
خانه / نشاسته فوق تصفیه / خرید نشاسته فوق تصفیه از طریق سایت

خرید نشاسته فوق تصفیه از طریق سایت

خرید نشاسته فوق تصفیه می تواند کار ساده و آسانی باشد اما اگر فروشنده مورد اعتماد خود را پیدا کنید! این مجموعه با فروش انواع نشاسته فوق نصفیه گندم و ذرت همیشه صداقت را اساس کار خود دانسته و با عرضه نشاسته های مرغوب و مورد تایید مشتری، سعی دارد تا رضایت آن ها را به دست آورد.

نشاسته گندم

گندم یکی از غلات بسیار با ارزش در کشور ایران است به طوری که اکثر زمینهای کشاورزی به کشت این محصول اختصاص داده شده است. یکی از محصولات تولید شده از گندم، نشاسته گندم می باشد.

اصلی ترین کارای نشاسته گندم، ایجاد غلظت بالا و تشکیل ژل می باشد. به دلیل همین کارایی، استفاده های فراوانی در صنایع خوراکی و صنعتی دارد.

صنایع غذایی : تولید کیک، نان، نوشابه، آدامس، بستنی و…

صنایع غیر غذایی : نساجی، تولید چسب، کاغذ سازی، زغال و…

خرید نشاسته گندم

نشاسته فوق تصفیه

در یک تقسیم بندی کلی، نشاسته ها به ۲ دسته خام و اصلاح شده طبقه بندی می شوند.

نشاسته خام، محصولاتی هستند که در مرحله اول از تولید به دست می آیند. این نشاسته های خام، طی فرآیندی پخته می شوند و نام اصلاح شده یا مودیفای به خود می گیرند. دلیل این امر، تغییر ساختار و بهبود کیفیت و کارایی نشاسته ها می باشد. نشاسته های اصلاح شده انواع مختلفی دارند که فوق تصفیه یک نوع آن می باشد. در واقع نشاسته فوق تصفیه، محصول درجه ۱ و ممتازی است که هیچ گونه ناخالصی ندارد. معروف ترین نشاسته فوق تصفیه، نشاسته گندم آن است.

خرید نشاسته فوق تصفیه عمده

بسته بندی نشاسته  جهت خرید عمده در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی انجام می گیرد. برای خرید عمده نشاسته به صورت مستقیم از کارخانه به سایت نشاسته ها می توانید مراجعه کنید. جهت صرفه جویی در وقت و هزینه می توانید به صورت اینترنتی از جزئیات محصولات مطلع شوید.

منبع: نشاسته مارکت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت خرید نشاسته گندم فوق تصفیه

خرید نشاسته گندم فوق تصفیه، که دارای کاربرد های فراوانی در انواع زمینه های غذایی می باشد، توسط افراد کثیری در جامعه انجام می گیرد، که به دلیل وجود تقاضای بالا و

دیدگاهتان را بنویسید