نشاسته آمیلوم
شنبه , دی ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته ساگو / خرید اینترنتی نشاسته ساگو

خرید اینترنتی نشاسته ساگو

منبع تولید نشاسته ساگو چیست و چگونه تولید می شود؟ آیا به دنبال قیمت خرید این اینترنتی محصول هستید؟ آیا از کاربردهای متنوع این نوع نشاسته اطلاع دارید؟
نشاسته ساگو از انواع نشاسته های موجود در بازار می باشد که از مغز میوه ای از ساقه درخت نخل ساگو تولید می شود.

تهیه آن به روش سنتی انجام می شود. این نشاسته بصورت دانه دانه تولید می شود که مشابه دانه کاساو می باشد و کاهی به جای آن اشتباه نیز گرفته می شود. نشاسته ساگو مدتها در بدن ذخیره می شود و بعد از هضم در دستگاه گوارش سریعا جذب بدن می شود.

کاربرد نشاسته ساگو

خرید نشاسته ساگو

از نشاسته ساگو در کشور های آسیایی برای تولید انواع غذا ها و نوشیدنی ها استفاده می شود. کاربرد این نشاسته به دلیل قیمت کمتر آن در مقایسه با ارزش غذایی و انرژی موجود در آن بسیار زیاد می باشد. یکی از دلایل کاربرد زیاد این نشاسته را می توان در افزایش حجم آن بعد از پخت دانست، می توان این گونه گفت که هر پیمانه از این نشاسته حدودا ۷ برابر می شود.

در کشور ما نیز از نشاسته ساگو در تهیه و پخت انواع دسر و حلوا و نیز از ساگو دانه درشت در تهیه نوشیدنی های بابل تی (bubble tea) استفاده می شود.

قیمت نشاسته ساگو

خرید نشاسته ساگو

نشاسته ساگو در کشور ما به صورت عمده و در حجم بالا وارد نمی شود، به همین دلیل قیمت آن ممکن است برای خریدار کمی بالاتر باشد. قیمت نشاسته ساگو باید در هر زمان که این محصول برای فروش در کشور موجود باشد تعیید شود اما اگر بخواهیم حدود قیمتی را برای نشاسته ساگو مشخص کنیم می توان بازه کیلویی ۳۵ تا ۵۰ هزار تومان را مشخص نمود.

فروش نشاسته ساگو

خرید نشاسته ساگو

فروش و خرید نشاسته ساگو در کشور به دلیل این که واردات این محصول به صورت عمده انجام نمی شود همیشه در جریان نیست اما تلاش ما در مجموعه آمیلوم این است که بتوانیم نیاز خریدار این نشاسته را رفع نماییم.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشاسته ساگو می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته ساگو

فروش نشاسته ساگو ارزان قیمت و عمده

فروش نشاسته ساگو ارزان قیمت در ایران به صورت عمده و جزئی انجام می گیرد. …

دیدگاهتان را بنویسید