نشاسته آمیلوم
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته فوق تصفیه / خریدار نشاسته فوق تصفیه با قیمت مقرون به صرفه

خریدار نشاسته فوق تصفیه با قیمت مقرون به صرفه

نشاسته، پودری سفید و بدون بو است که یکی از مهمترین مواد غذایی برای تغذیه انسان به شمار می رود. منابع عمده آن گندم ، ذرت، سیب زمینی و برنج می باشد. نشاسته فوق تصفیه نشاسته ای است که هیچ گونه ناخالصی ندارد که معروف ترین آن نشاسته گندم است .

این ماده غذایی دارای فیبر، کلسیم، آهن و ویتامین b است که بسیار کم کالریست و برای پخت و پز مناسب می باشد. نشاسته در تولید انواع فرآورده های غذایی مصرف می شود به همین دلیل انواع کارخانه های تولید کننده مواد غذایی می توانند خریدار نشاسته فوق تصفیه باشند.

 

خریدار نشاسته فوق تصفیه کیلویی

خریدار نشاسته فوق تصفیه

نشاسته خواص بیشماری دارد که عبارتند از تنظیم قند خون، نوعی پودر بچه طبیعی، تقویت معده، درمان جوش، درمان سرفه و گرفتگی صدا، رفع خشکی و درد گلو، درمان یبوست، بهبود درد چشم، همچنین برای بدن سازی زیرا نشاسته دارای کربوهیدرات است که به جذب کالری، آب و مواد غذایی کمک کرده و باعث عضله سازی می شود و بسیاری موارد دیگر .

خرید نشاسته فوق تصفیه گندم به خاطر خواص ذکر شده همواره مورد توجه مصرف کنندگان می باشد. نشاسته در وزنهای مختلف بسته بندی می شود که خانواده ها برای مصارف خود خریدار نشاسته فوق تصفیه کیلویی هستند که نشاسته فوق تصفیه کیلویی را می توان از فروشگاه ها و هایپر مارکتها تهیه کرد.

لیست قیمت نشاسته فوق تصفیه

قیمت نشاسته فوق تصفیه و همچنین انواع نشاسته به مواد اولیه و کیفیت  آن بستگی دارد و با توجه به اینکه نشاسته در حجم زیاد در کشور تولید می شود نشاسته قیمتی منطقه ای دارد.

قیمت نشاسته با توجه با منبع آن متفاوت است همچنین ارگانیک بودن مواد اولیه در مرغوبیت نشاسته و به تبع آن در قیمت نشاسته موثر است.

فروش عمده نشاسته فوق تصفیه مرغوب

خریدار نشاسته فوق تصفیه

فروش عمده نشاسته فوق تصفیه مانند سایر مواد خوراکی از طریق اینترنت هم امکان پذیر است .

موارد مصرف نشاسته فقط برای تولید مواد غذایی نیست و در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و تولیدکاغذ و پارچه و کارتن هم مورد استفاده قرار می گیرد به همین سبب می توان نشاسته را به صورت عمده به کارخانجات تولیدی موارد ذکر شده هم به فروش رساند .

خرید عمده نشاسته فوق تصفیه گندم

خریدار نشاسته فوق تصفیه

گندم از جمله غلاتی است که کاربرد فراوانی در زندگی انسان دارد که نشاسته گندم یکی از موارد کاربردی آن است. به همین علت کارخانه های فراوانی در کشور به تولید انبوه نشاسته می پردازند و این محصول را روانه بازار می کنند.

خرید نشاسته مثل هر محصول دیگری هم به صورت جزئی صورت می گیرد و هم به صورت عمده که برای خرید عمده آن باید به نمایندگی های مراکز تولید نشاسته مراجعه کرد.

تولید کنندگان نشاسته فوق تصفیه گندم

خریدار نشاسته فوق تصفیه

از جمله تولید کنندگان نشاسته فوق تصفیه گندم می توان کارخانه های زیر را نام برد:

  • شهدینه آران
  • آرد آذین
  • فرادانه
  • آداک
  • خوشه زرین
  • خوشه فارس
  • گناباد
  • گل یاس

اغلب این تولید کننده ها در استان های فارس و اصفهان واقع شده اند. مجموعه آمیلوم نشاسته های تولیدی واحد های نام برده شده را به قیمت کارخانه به شما عزیزان ارائه می کند.

صادرات نشاسته گندم فوق تصفیه

خریدار نشاسته فوق تصفیه

فروش نشاسته گندم فوق تصفیه صادراتی به کشور های همسایه در ایام اخیر بسیار بیشتر از سال های گذشته شده است. علت این امر هم ارزان تر بودن قیمت تمام شده نشاسته ایرانی در مقایسه با سایر نشاسته ها در بازار کشور های دیگر می باشد.
موارد استفاده فراوان نشاسته فوق تصفیه گندم در صنایع غذایی باعث شده تا کشور هایی مانند ترکیه و عراق برای تامین نیاز خود به سراغ تولید کنندگان ایرانی بیایند.

هدف ما در مجموعه آمیلوم تامین نشاسته مورد نیاز برای صادرات به کشور های منطقه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت خرید نشاسته گندم فوق تصفیه

خرید نشاسته گندم فوق تصفیه، که دارای کاربرد های فراوانی در انواع زمینه های غذایی می باشد، توسط افراد کثیری در جامعه انجام می گیرد، که به دلیل وجود تقاضای بالا و

دیدگاهتان را بنویسید