نشاسته آمیلوم
دوشنبه , دی ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته گندم / خريد ارزان ترين نشاسته گندم

خريد ارزان ترين نشاسته گندم

بهترين روش خريد ارزان ترين نشاسته گندم ، مراجعه به سايت اصلى اين برند است. با مشاهده ليست انواع نشاسته و قيمت آن ها به راحتى مى توانيد ارزان ترين را انتخاب كنيد.

تولید نشاسته گندم

سابقه تولید نشاسته در ایران به سال ها پیش بر می گردد. در گذشته به شیوه سنتی در کارگاه ها از گندم نشاسته استخراج می کرده اند تا اینکه دستگاه ها و تکنولوژی مربوطه به این محصول به ایران وارد شد.

کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم

به دلیل این که زمین های زیادی در ایران به کشت گندم اختصاص یافته است می توان گفت که حجم گندم تولیدی در ایران در وضعیت مطلوبی قرار دارد. با توجه به همین موضوع کارخانه هایی در سراسر کشور در زمینه تولید نشاسته گندم فعالیت می کنند. تعدادی از این کارخانه ها را می توان به صورت زیر نام برد:

  • شهدینه آران اصفهان
  • آرد آذین اصفهان
  • گل یاس مشهد
  • نشاسته گناباد

هر کدام از این واحد های ضنعتی محصولاتی با کیفیت و قیمت مخصوص به خود را تولید می کنند.

قیمت خرید نشاسته گندم

ماده اصلی اولیه برای تولید نشاسته گندم، آرد گندم می باشد بنابراین هر تغییری در قیمت آرد گندم تاثیر مستقیم بر قیمت نشاسته تولید شده از آن می گذارد. در حال حاضر کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم آرد مورد نیاز خود را به صورت دولتی و سهمیه ای دریافت می کنند به همین دلیل نشاسته تولید شده از این آرد با فاکتور رسمی و با احتساب ۹% مالیات بر ارزش افزوده فروخته می شود.
برای اطلاع شما عزیزان از قیمت روز انواع نشاسته، لیست قیمت زیر آورده شده است:

نحوه خرید نشاسته

طبق مطالبى كه ذكر شد، اهميت مصرف روزانه نشاسته گندم بر همه آشكار است. براى خريد ارزان و مناسب نشاسته گندم، برند شهدینه آران را پيشنهاد مى دهيم.

برای خرید نشاسته کافیست تا با کارشناسان ما در این مجموعه در ارتباط باشید یا با مراجعه به نمايندگى هاى اصلى، شركت در سراسر كشور با بهترين قيمت انواع نشاسته را خريدارى كنيد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش نشاسته گندم به قیمت کارخانه

فروش نشاسته گندم از طریق نمایندگی فروش به قیمت مصوب کارخانه آغاز شد. فروش بدون …