نشاسته آمیلوم
دوشنبه , مرداد ۶ ۱۳۹۹
خانه / نشاسته فوق تصفیه / تولید نشاسته فوق تصفیه با مرغوبیت عالی

تولید نشاسته فوق تصفیه با مرغوبیت عالی

نشاسته از مواد اولیه مورد نیاز بسیاری از صنایع است و ورود به بازار تولید این محصول می تواند بسیار سودآور باشد. تولید نشاسته فوق تصفیه با کیفیت در کشور موجب بی نیاز شدن بازار تا حدودی از واردات محصول خارجی شده است. نشاسته تولید شده باید فاقد مزه و بو و رنگ آن سفید خالص باشد، که این محصول با بالاترین کیفیت در کشور تولید می شود. 

تولید نشاسته فوق تصفیه با مرغوبیت عالی

کارخانه تولید نشاسته فوق تصفیه

کارخانه تولید نشاسته فوق تصفیهکارخانه ها و مراکز تولیدی نشاسته فوق تصفیه بیشتر در استان های زیر:

  • اصفهان
  • شیراز
  • مشهد
  • تهران

متمرکز هستند.

این کارخانه ها با تولید نشاسته  و ارسال آن به سراسر کشور و حتی صادرات آن توانسته اند، ارزآوری بسیار مناسبی در کنار رفع نیاز داخلی انجام دهند. برندهای ایرانی تولید کننده این محصول در منطقه دارای بازار فروش مناسب بوده و محصول تولیدی آنها دارای فروش مناسبی می باشد.

مرکز تولید کننده نشاسته خالص

مرکز تولید کننده نشاسته خالصمرکز تولید کننده نشاسته خالص با استفاده از آزمایشگاه های پیشرفته، دستگاه های روز دنیا و نیروی متخصص اقدام به تولید نشاسته فوق تصفیه درجه یک می کند. مراکز تولید کننده نشاسته با توجه به استاندار های روز، محصولی تولید می کنند که در بیشتر کشور های همسایه دارای بازار فروش می باشد.

بزرگترین مرکز تولید نشاسته با کیفیت در ایران، استان تهران می باشد که با داشتن تعداد بیشتری کارخانه نسبت به سایر شهر ها تبدیل به قطب تولید این محصول شده است.

مراکز عرضه کننده نشاسته مرغوب

مراکز عرضه کننده نشاسته مرغوبنمایندگی های فروش، عرضه کننده نشاسته مرغوب به خریداران می باشند، این مراکز بهترین نشاسته را با قیمت کارخانه به فروش می رسانند. بازار های فروش آرد و وسایل مورد نیاز نانوایی و شیرینی پزی از دیگر مراکز پخش این محصول می باشند، بدیهی است که خرید از نمایندگی ها می تواند مقرون به صرفه تر باشد. فروشگاه های لوازم قنادی از دیگر مراکز عرضه کننده این محصول هستند که در بسته بندی های متفاوت و با برندهای تولید متفاوت اقدام به فروش این محصول به مصرف کننده می کنند. 

تولید نشاسته فوق تصفیه درجه یک در کشور

تولید نشاسته فوق تصفیه درجه یک در کشوراستان تهران به عنوان قطب تولید نشاسته فوق تصفیه در کشور، عرضه کننده با کیفیت ترین نوع این محصول می باشد. کارخانجات این استان با تولید نشاسته با کیفیت، همراه با بسته بندی استاندارد توانسته اند جایگاه ویژه ای در کشور کسب کنند.

بازار فروش این محصول بسیار گسترده می باشد و محل خوبی برای سرمایه گذاری است. این محصول جزو محصولات صادراتی می باشد و می توان در صورت دارا بودن کیفیت بالا اقدام به بازاریابی در دیگر کشورها کرد.

به علت کاهش ارزش نرخ ریال، کشورهای همسایه به ویژه عراق و افغانستان دارای بازار بلقوه ای برای فروش این محصول می باشند. کشورهای دیگری نیز مانند پاکستان،آذربایجان و ارمنستان می توانند مقصد صادارتی این محصول ایرانی باشند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت خرید نشاسته گندم فوق تصفیه

خرید نشاسته گندم فوق تصفیه، که دارای کاربرد های فراوانی در انواع زمینه های غذایی می باشد، توسط افراد کثیری در جامعه انجام می گیرد، که به دلیل وجود تقاضای بالا و

دیدگاهتان را بنویسید