نشاسته آمیلوم
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / نشاسته خوراکی / تولید انواع نشاسته ذرت خوراکی

تولید انواع نشاسته ذرت خوراکی

تولید نشاسته ذرت خوراکی در ايران انجام مى شود. از اين نشاسته بخاطر غلظت بالايى كه دارد در مصارف بسيار مهم و ارزشمندى استفاده مى شود.

خواص ذرت خوراكى

ذرت منبع غنى كربوهيدرات و مواد مغذى است. بعد از گندم بيشترين مقدار توليد، توليد ذرت خوراكى است.

ذرت خوراكى بسيار سير كننده و پر كالرى است. مصرف آن براى سلامت چشم بسيار مفيد است. مى دانيد كه ذرت خوراكى را به روش پاپ كرن و ساده استفاده مى كنند.
مى توانيد ذرت خوراكى را همان طور درسته كباب كنيد و ميل كنيد. براى مصارف سالاد و غذاهاى فست فودى هم كنسرو هاى آماده ذرت خوراكى را توليد مى كنند.

تولید نشاسته ذرت خوراکی

موارد مورد استفاده ى نشاسته ذرت خوراكى

نشاسته ذرت، سرشار از نشاسته مقاوم مى باشد و بسيار غليظ است. به طورى كه با اضافه كردن آن به ماست يا چاشنى هاى ديگر غليظى زياد آن را به چشم مى بينيد.

غلظت نشاسته ذرت خوراكى از ديگر نوع نشاسته ها بسيار بيشتر است. به طورى كه مقدار كمى استفاده ى آن در مايعى كه در حال حرارت ديدن است، مانند آش، سوپ، فرنى يا ديگر موارد مايع كاملأ باعث سفتى آن ها مى شود.

تولید نشاسته ذرت خوراکی

حتى از نشاسته ذرت براى موارد صنعتى و غير خوراكى هم استفاده هاى فراوانى مى شود. به همين دليل توليد ذرت در دنيا به عنوان گياهى كه تبديل به نشاسته مى شود رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

بخاطر ميزان قدرت و قوام بالاى نشاسته ذرت صنعتى از اين نشاسته براى توليد صنايع مختلفى استفاده مى كنند.

توليد چسب و كارتن سازى از اصلى ترين و مهم ترين صنايعى هستند كه از نشاسته ذرت خوراكى توليد مى شوند. بعد از اين موارد مى توان به صنعت ساختمان سازى، دارویی ، بهداشتى، و ديگر مواردى كه حتى فكرش را هم نمى كنيد اشاره كرد.

تولید نشاسته ذرت خوراکی

تولید نشاسته ذرت خوراکی در ایرن

تولید نشاسته ذرت خوراکی در ایران دارای چندین دهه سابفه می باشد. وجود کشت زار های وسیع ذرت در جنوب کشور باعث شده تا نیاز به ماده اولیه برای تولید نشاسته ذرت خوراکی بر طرف شود.
کارخانه های تولید کننده نشاسته ذرت خوراکی و صنعتی در ایران تعدادشان زیاد است اما نام برخی از آن ها به شرح زیر می باشد:

  • زر فروکتوز
  • گلوکوزان
  • فروکتوز ناب
  • ذرین ذرت

این کارخانه ها که در اصطلاح به آن ها پالایشگاه غلات نیز گفته می شود از جمله بهترین تولید کنندگان نشاسته ذرت در منطقه می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشنده عمده نشاسته سیب زمینی خوراکی

فروشنده نشاسته سیب زمینی ایرانی در داخل کشور فعالیت خود را آغاز کرد. این نشاسته …